Gülben Ergen ve Erhan Çelik'in otopark davasında keşif kararı (Arşiv görüntüleri)

Gazeteci Erhan Çelik'in eski eşi Gülben Ergen'in otomobilini çizdiği iddiasıyla 'konut dokunulmazlığı ve mala zarar vermek' suçlarından 1 yıldan 6 yıla kadar hapis cezasının istenildiği davada, otoparkta keşif yapılmasına karar verdi.

6 YIL HAPSİ İSTENEN ERHAN ÇELİK SAVUNMA YAPTI: İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi'nde dün görülen duruşmada 'konut dokunulmazlığı ve mala zarar vermek' suçlarından 1 yıldan 6 yıla kadar hapis cezası istenen Gazeteci Erhan Çelik, savunma yaptı. Gizli görülen duruşmada Ergen'i avukatı Altın Mimir temsil ederken Erhan Çelik avukatı Emin Canacankatan ile hazır bulundu.

OTOPARKTA KEŞİF YAPILMASINA KARAR VERİLDİ: 2,5 saat süren duruşma sonunda mahkeme Gülben Ergen'in oturduğu sitenin otoparkında keşif yapılmasına karar verdi. Taraf avukatlarının katılacağı keşifte kamera görüntüleri de izlenerek Gülben Ergen'in otomobilindeki hasarın ne şekilde oluştuğu incelenecek. Avukatları ile birlikte adliyeden ayrılan Erhan Çelik, "Davada gizlilik kararı olduğu için konuşamıyorum" dedi.

  • Magazin 07 Eylül 2018 16:50
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw gp

YORUM YAZIN Gülben Ergen ve Erhan Çelik'in otopark davasında keşif kararı (Arşiv görüntüleri) videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro