YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 02 Nisan 2018 00:43 - Güncelleme: 02 Nisan 2018 00:45

Güç ve kontrol arzularımız artıyor.

Bugün 2 Nisan Pazartesi... Ay günündeyiz...

Ay gece 01:57’de Akrep burcuna geçecek. Önümüzdeki iki gün Ay Akrep burcunda ilerlerken ruhsal ve gizemli konulara ilgimiz artabilir.

Sabah erken saatlerde Ay Boğa burcundaki Venüs ile karşıt açı yapacak. Kişisel zevkler ve konfora düşkün olacağımız bu saatlerde içinde bulunduğumuz şartlardan memnun olmamız da zorlaşabilir. Rahat düşkünlük tembellik yaratabilir ve yeni iş gününe uyum sağlamakta zorlanabiliriz. Çevremizdeki kadın figürlerle ilişkilere de özenli yaklaşmalıyız.

Oğlak burcunda birleşen Mars ve Satürn ile güç ve kontrol arzularımız artıyor. Gelecek hedeflerimiz ve kariyer ile ilgili konularda son derece kararlı, hırslı, iradeli ve sabırlı hareket edebiliriz.

Öğleden sonraki saatlerde Ay, Mars ve Satürn ile uyumlu görünümde olacak. Bizi amaçlarımıza ulaştıracak ve destekleyecek önemli kişilerle görüşebiliriz. Kendimizi maddi manevi güçlü ve güvende hissedebileceğimiz koşullar oluşabilir. Sezgilerimizden yararlanırsak ilgilendiğimiz konularda derinleşebilir, somut ve başarılı sonuçlar alabiliriz.
PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Güç ve kontrol arzularımız artıyor. yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro