YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 25 Nisan 2018 23:57 - Güncelleme: 26 Nisan 2018 00:01

Güç ve başarı istiyoruz

Bugün 26 Nisan Perşembe... Jüpiter günündeyiz...

Başak burcunda ilerleyen Ay sabah saatlerinde Akrep burcundaki Jüpiter ile uyumlu görünümde olacak. Günlük iş ve çalışmalar öne çıkarken detaylarla daha rahat ilgilenebiliriz.

Koç burcundaki Merkür Oğlak burcundaki Satürn ile dik açı yapacak. Ciddi ve kararlı düşüncelerle kariyer ve görevlere odaklanabiliriz. Zaman zaman karamsar ve endişeli olmamız da mümkün.

Oğlak burcunda birleşen Mars ve Plüton güçlü ve hırslı enerjiler veriyor. Bu olumlu veya olumsuz kullanılabilir. Mantıklı ve sağduyulu olduğumuz takdirde güçlü dönüşümler için gerekli olan enerjiyi bulabiliriz.

Öğle saatlerinde Başak burcundaki Ay, Mars ve Plüton ile üçgen görünüm yapacak. Hedeflerimize odaklanabilir, güçlü kişi ve kurumlardan gerekli destekleri de alabiliriz. Özellikle iş ve kariyer planlarımızda önemli yardımlar alabileceğimiz kişiler gündeme gelebilir.

Ay 12:50 ‘den itibaren açı yapmayacak ve gün boyu boşlukta ilerleyecek. Önemli işlerimizle günün erken saatlerinde ilglenmek faydalı olabilir.
PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Güç ve başarı istiyoruz yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro