Grup seks skandalı işinden etti

Grup seks skandalı işinden etti

KİMİ KAVGA KURBANI OLDU KİMİ REYTİNG
Ekranın ünlü ve sevilen yüzleri de kimi zaman bir programın izlenmesi için garanti sağlamıyor. Bazen milyonlarca hayranı olan ünlüler de ekranda hayalkırıklığı yaşayabiliyorlar. Kimi reyting canavarının yüzünden kimi de mesleki hırslara yenilip programlarını erken bitirmek zorunda kalıyor. İşte, ekrandan rüzgar gibi geçip giden o programlar.
Kaynak:Hürriyet

Grup seks skandalı işinden etti

GRUP SEKS SKANDALI YÜZÜNDEN İŞİNDEN OLDU
Ünlü türkücü İzzet Yıldızhan ve Nihat Doğan'ın adı kısa bir süre önce bir grup seks skandalına karıştı. İkisi de gözaltına alındı. Doğan "Sadece ifademe başvurmak için çağırdılar" dedi.

Grup seks skandalı işinden etti

Olayın ardından gözler, Yıldızhan'ın bir show programı yaptığı TV kanalına çevrildi. Önce program bir hafta için yayın akışından çıkarıldı.

Grup seks skandalı işinden etti

Ama sonra tamamen yayından kaldırıldı. Böylece Yıldızhan, adının karıştığı ve yargıya intikal eden bu olay yüzünden programından oldu.

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2017 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro