eposta yazdır zoom+ zoom-

Göz çevresinde en yaygın görülen sorunlar nelerdir?

Göz çevresinde en yaygın görülen sorunlar nelerdir?

Göz çevresi ince yapısı nedeniyle yaşlanmaya karşı daha zayıftır ve kırışıklıkların ilk görüldüğü kısımdır. Peki, göz çevresinde görülen başlıca sorunlar nelerdir? Bu konuda görüşlerini almak için Medikal Estetik Hekimi Dr. Hüseyin Tırman'a cevapla.tv mikrofonlarını uzattık.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 19-07-2018 16:00 - Güncelleme: 19-07-2018 16:00

Göz çevresi sorunlarında gevşeme ve sarkmada çok ciddi bir problemdir. Zaman içinde esnekliğini kaybeden cildimiz göz kapaklarımızın ağırlaşmasına ya da gözaltımızda başka uygulamalarla düzelmeyen kırışıklıklara neden olmakta olduğunu vurgulayan Medikal Estetik Hekimi Dr. Hüseyin Tırman cevapla.tv'ye anlattı. 

Alttan ultrason yardımıyla yapılan bir yöntemle göz çevreniz ısıtılarak üzerinizdeki tişörtün gömleğin yüksek sıcaklıkta verdiği yanıta benzer şekilde küçültülebilmektedir. Biz bunu yukarıdan da özel lazerlerle destekleyerek ameliyatsız olarak göz çevresindeki gevşeme, sarkma ve başka yöntemlere yanıt vermeyen kırışıklıklarınızın tedavi edilebileceğini gösterip bu tedavilerle de sizin kendi iyi hissedebileceğinizi ve sosyal hayatınızda başarılı olacağınızı biliyoruz. 

Kaynak: cevapla.tv

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Göz çevresinde en yaygın görülen sorunlar nelerdir? haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro