Görüntüler büyük tepki çekti! Polis, genç kadını acımasızca yumrukladı

ABD'nin New Jersey Eyaleti, hafta sonu çirkin bir olaya sahne oldu. Polislerin sahilde oturan bikinili genç kadına sert müdahalesi, Facebook'ta 130 binden fazla kez paylaşıldı.

Videoda kadının "Bana bunu yapmaya izniniz yok" ve "Ben yanlış hiçbir şey yapmadım" dediği, polisinse kadının kafasına yumruk attığı görülüyor.

Emily Weinman, Facebook'ta yaptığı paylaşımda, polislerin yakınlarındaki içki şişesini görmeleri üzerine harekete geçtiğini belirtti. Weinman'ın anlatımına göre; genç kadının eyalette resmi alkol kullanma yaşı olan 21'den genç olduğunu fark eden polisler, yakınlardaki içki şişesinin kapalı olmasını görmelerine rağmen, alkol testi yaptı. Alkol testinde sorun çıkmayan genç kadın, "Yapacak daha önemli işleriniz yok mu?" diye sorunca işler kızıştı.

Polis ceza kesmek için genç kadının adını sordu. Weinman ise ne ceza keseceğini bilmediği ve güvenmediği polis memuruna, ismini söylemedi. Bunun üzerine polisler direnen genç kadına yumruk atarak tutuklamaya çalıştı. Weinman da yanlış bir şey yapmadığını haykırmaya başladı.

Boğuşma sırasında Weinman'ın 18 aylık kızının da çığlık attığı duyuldu. Videonun yayıldığı sosyal medyadan polise yönelik tepkiler yükselmesi üzerine, olayla ilgili soruşturma başlatıldığı açıklandı.

  • Güncel 28 Mayıs 2018 13:38
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw gp

YORUM YAZIN Görüntüler büyük tepki çekti! Polis, genç kadını acımasızca yumrukladı videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro