eposta yazdır zoom+ zoom-

Google Pixel 3 ve Pixel 3 XL yüzünü gösterdi

Google Pixel 3 ve Pixel 3 XL yüzünü gösterdi

Google'ın yeni akıllı telefonları Google Pixel 3 ve Pixel 3 XL, FCC dökümanlarında göründü.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 04-09-2018 01:12 - Güncelleme: 04-09-2018 01:12

Hakkında birçok iddianın internetnette dolaştığı Google'ın yeni akıllı telefonlarının resmi olarak tanıtılmasına az bir süre kaldı. Pixel ailesine yeni katılacak olan Google Pixel 3 ve Pixel 3 XL, ABD'deki faaliyet gösteren Federal İletişim Komisyonu (FCC) belgelerinde göründü.

Google Pixel 3 ve Pixel 3 XL yüzünü gösterdi: Telefonlarla ilgili birçok bilgi ortaya çıkmış olsa da (mesela kutu açılım videosu)  FCC dökümanlarının da yayınlanması telefonun nsatışa hazır olduğu anlamına geliyor. Komisyona gönderilen başvurular telefonun piyasaya sürülmeden önceki son adım olarak biliniyor.

Dökümanlarda görünen bilgiye göre Google Pixel 3 ve Pixel 3 XL kendi FCC ID numarasına sahip. Google daha önce OEM üreticilerin bilgilerini veriyordu. Yapılan değişiklik ile Pixel 3 ailesinin kendi FCC ID numarası verilmiş oldu.

Daha önceki sızıntılara ek olarak Pixel 3 ailesinde kablosuz şarj özelliğinin geleceği di ortaya çıktı. Pixel 3 ve Pixel 3 XL'de “WPC Şarj Modu” bulunacak ve bu da cihazın arka yüzünün cam malzemeden üretildiği anlamına geliyor Ayrıca, Pixel 3 ve Pixel 3 XL ABD'deki kullanıcılar için Genişletilmiş menzilli LTE servislerini destekleyecek.

Google Pixel 3 ve Pixel 3 XL ne zaman tanıtılacak? Henüz resmi bir açıklama gelmese de Google'ın resmi telefon modelleri olan Pixel 3 ve Pixel 3 XL'in ekim ayında tanıtılması bekleniyor. Özellikle kamera performansı ve doğrudan güncelleme almasıyla bilinen Pixel ailesinin bu yeni modelleri de sabırsızlıkla bekleniyor. Bu ailenin üyeleri resmi olarak Türkiye'de satılmıyor ve muhtemelen bu durum yeni modellerde de değişmeyecek.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Google Pixel 3 ve Pixel 3 XL yüzünü gösterdi haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro