eposta yazdır zoom+ zoom-

Google Haritalar uygulamasında kazalar ve radarlar görülebilecek

Google Haritalar uygulamasında kazalar ve radarlar görülebilecek

Tüm dünyada milyonlarca kullanıcıya ulaşan Google Haritalar'ı geliştirmek için çalışmalar yapan Google yetkilileri, yeni güncelleme ile kullanıcıların kazalardan ve radarlardan haberdar olmasını sağlıyor.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 08-11-2018 15:56 - Güncelleme: 08-11-2018 15:56

Google Haritalar, hali hazırda birçok bilgiyi bünyesinde barındırıyor ve kullanıcılarına merak ettiklerinden çok daha fazlasını sunuyor. Bunu bir adım daha ileriye götürmek isteyen Google, yine kendisine ait olan bir başka harita uygulaması Waze’in sevilen özelliklerinden, kullanıcı desteğini Haritalara getirmek için gerekli testlere başladı. Henüz test aşamasında olan yenilikle birlikte Google Haritalar kullanıcılarının kazaları ve radarları uygulamaya işleyebilecekleri aktarıldı.

Kullanıma açıldı
Kullanıcı desteği özelliği, birkaç ay önce Android Police isimli internet sitesine eklenen bir APK dosyasıyla gün yüzüne çıkmıştı. Aradan geçen aylar sonrasında şirket, yeni özelliği beta sürecine kadar getirdi. Bugün yayınlanan bazı haberlerde bazı Google Haritalar kullanıcılarının kaza ve radar bildirme özelliğini görmeye başladıkları belirtildi.

Şimdilik sınırlı sayıda kullanıcının hizmetine açılan yeni özelliği alanlardan bir tanesiyseniz harita uygulamasında yer alan “+” tuşuna basmak suretiyle yorum ekleme kısmını görebilir ve çevrenizdeki kazaları ya da radarları sisteme kaydedebilirsiniz.

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Google Haritalar uygulamasında kazalar ve radarlar görülebilecek haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro