YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 21 Temmuz 2018 01:04 - Güncelleme: 21 Temmuz 2018 01:07

Gizemli konulara ilgimizi arttırabilir.

Bugün 21 Temmuz Cumartesi... Satürn günündeyiz...

Akrep burcunda ilerleyen Ay derin ve gizemli konulara ilgimizi arttırabilir. Sabahın erken saatlerinde Ay Jüpiter ile birleşecek. Maddi manevi daha şanslı ve iyimser hissedebileceğimiz için bu saatleri değerlendirebiliriz.

Sabahın ilerleyen saatlerinde Ay, Balık burcundaki Neptün ile üçgen açı yapacak. Duygusal hassasiyetimiz ve sezgilerimiz güçlenebilir. Ruhsal ve sanatsal konulara daha fazla çekilebiliriz.

Çevremizdeki kişilerin duygu ve düşüncelerine karşı daha duyarlı davranabiliriz. Öğleden sonraki saatlerde Ay, Oğlak burcundaki Plüton ile uyumlu görünümde olacak. Bu saatlerde gerek iş gerekse özel yaşamımızda güvenli ve istikrarlı adımlar atabilir, güçlü destekler alabiliriz. Kariyer ve maddi konulara odaklanmak için değerlendirebiliriz.

Akşam saatlerinde ise Ay Aslan burcundaki Venüs ile dik açı yapacak. Aşk ve cinsellik, eğlence, sosyal ilişkilerde hevesli ve cesur davranabilir, cömert ve abartılı tavırlarda bulunabiliriz.  Kişisel arzularımız ve para harcama eğilimimiz artabilir.
PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Gizemli konulara ilgimizi arttırabilir. yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro