eposta yazdır zoom+ zoom-

Gizem Hatipoğlu'ndan duygusal paylaşım

Gizem Hatipoğlu'ndan duygusal paylaşım

Yarışma programında tanışıp evlenen Gizem ve Hakan Hatipoğlu çifti, doğacak bebekleri için gün sayıyor. Heyecanını sosyal medyayla sık sık paylaşan Gizem Hatipoğlu'dan duygusla bir paylaşım geldi.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 31-08-2018 09:46 - Güncelleme: 31-08-2018 14:46

'Var Mısın Yok Musun' yarışmasında tanışıp 'Survivor' yarışmasından sonra evlenen Gizem-Hakan Hatipoğlu çifti, bebeklerini kucaklarına almak için gün sayıyor.
Hakan Hatipoğlu, eşi Gizem Hatipoğlu'nun hamile olduğunu öğrenmiş ve duygu dolu anlar yaşamıştı.Hatipoğlu, İstanbul'a geldiğinde ultrason fotoğrafını görünce gözyaşlarına hakim olamamış, balonu patlatınca bebeğin cinsiyetinin kız olduğunu öğrenmişti.

Yakında bebek sahibi olacak Gizem Hatipoğlu'ndan aşk dolu bir paylaşım geldi. Gizem Hatipoğlu bu fotoğrafı paylaştı ve altına şu notu düştü: Şükürler olsun bugünümüze. Allah isteyen herkese en hayırlı zamanda nasip etsin.

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Gizem Hatipoğlu'ndan duygusal paylaşım haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro