eposta yazdır zoom+ zoom-

Genital bölge sorunlarına ameliyatsız çözüm nelerdir?

Genital bölge sorunlarına ameliyatsız çözüm nelerdir?

Medikal Estetik Hekimi Dr. Hüseyin Tırman, Türkiye nüfusunun yüzde 50’sini oluşturan kadınların önemli bir sorununu oluşturan vajinal deformasyonun artık ameliyatsız, ağrısız özel hayatlarında daha keyifli ve daha sağlıklı olmalarına destek olduğunu belirtti.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 02-11-2018 14:17 - Güncelleme: 18-07-2018 12:00

Medikal Estetik Hekimi Dr. Hüseyin Tırman, yeni geliştirilen bir radyo frekans yöntemi ile hastanın herhangi bir perhize gerek kalmadan ameliyatsız ve ağrısız çözümü olduğunu cevapla.tv izleyecilerine anlattı. 

Vajinasının içinin daraltılması, kapakçıklarının sıkılaştırılması, o bölgenin denk açılması ve hatta hastanın menopoz sonrasında olduğu gibi kuruma problemleri varsa giderilmesi için ve idrar kaçırmasına destek olmasına kadar bir çok işlem cinsel perhize gerek kalmadan gün içinde yapılan bir tedavi ile ameliyatsız şekilde hastaların kendilerini daha iyi hissetmelerinde ve özel hayatlarında daha keyifli ve daha sağlıklı olmalarına destek olmaktadır.

Kaynak: cevapla.tv

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Genital bölge sorunlarına ameliyatsız çözüm nelerdir? haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro