eposta yazdır zoom+ zoom-

Genel Kurul'a tekerlekli sandalye ile geldi

Genel Kurul'a tekerlekli sandalye ile geldi

Yeni anayasa görüşmelerinde CHP grubunun, Şafak Pavey'e vurduğu iddia edilen AK Parti Milletvekili Gökçen Özdoğan Enci, arbede sonrası Meclis Genel Kurulu'na tekerlekli sandalye ile geldi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 19-01-2017 23:44 - Güncelleme: 19-01-2017 23:44

TBMM Genel Kurulu'ndaki yeni anayasa görüşmelerinde bu kez de kadın milletvekilleri birbirine girdi. Aylin Nazlıaka'nın kendisini kürsüye kelepçelemesi sonrası çıkan arbede yaralandığı belirtilen AK Parti Milletvekili Gökçen Özdoğan Ençi, Meclis Genel Kurulu'na tekerlekli sandalye ile geldi.

Meclis'teki yeni anayasa görüşmelerinde Bağımsız Milletvekili Bağımsız Aylin Nazlıaka, Anayasa teklifini protesto amacıyla kendini kürsüye kelepçeledi. 

ARBEDE YAŞANDI

Aylin Nazlıaka'yı ikna çalışmaları sonuç vermeyince AK Parti ve CHP'li milletvekilleri arasında arbede yaşandı. CHP grubunun Şafak Pavey'e vurduğu iddia edilen AK Parti Milletvekili Gökçen Özdoğan Ençi'nin aynı kavgada yaralandığı belirtildi.

TEKERLEKLİ SANDALYE İLE GELDİ

Olayın ardından Genel Kurul'da çıkan kavga büyüdü. AK Parti grubu Gökçen Özdoğan Enç boynundan ve belinden yaralandığını ve hastaneye kaldırıldığını açıkladı. Enç, olaydan birkaç saat sonra Genel Kurul salonuna tekerlekli sandalye ile geldi.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Genel Kurul'a tekerlekli sandalye ile geldi haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR1 YORUM
  • Farklı Bakış 20 Ocak 2017 10:22 AKP nin MAĞDUR EDEBİYATINA ARTIK BAYAN VEKİLLERİ DE KATILMAYA BAŞLAMIŞ. Daha beter olasın diye kaç kişinin beddua eyttiğini duyar gibiyim.

    CEVAP YAZ 0 1

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro