eposta yazdır zoom+ zoom-

Genel Başkan'dan güldüren örnek...

Genel Başkan'dan güldüren örnek...

Bu partinin genel başkanı televizyonlarda propoganda için zamanın adil dağıtılmadığını öyle bir örnekle anlattı ki....

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 24-08-2011 11:59 - Güncelleme: 26-10-2015 18:54

DP Genel Başkanı Namık Kemal Zeybek, seçim döneminde televizyonlarda propagandanın adil bir şekilde yapılmadığını öne sürdü:

"Türkiye'nin tanıdığı ünlü bir yazar benim DP Genel Başkanı olduğumdan haberi yok. Bizim apartmanın kapıcısı bile benim DP Genel Başkanı olduğumu bilmiyor" 

Partisinin Yalova il örgütünün verdiği iftara katılan Namık Kemal Zeybek, adil propoganda yapılmadığını şu örnekle anlattı:

 "Türkiye'nin tanıdığı ünlü bir yazar benim DP'nin genel başkanı olduğumdan haberi yok. Bir sohbet esnasında hala genel başkanın Hüsamettin Cindoruk olduğunu söyledi. Benim genel başkan olduğumu söylediğimde mahcup oldu. Aydın bir insana bile genel başkan olduğumu anlatacak fırsat bulamadım. Bizim apartmanın kapıcısı bile benim DP Genel Başkanı olduğumu bilmiyor. Kendisiyle sohbetimde seçimden sonra kapıcıya sordum 'Kime oy verdin' diye. 'CHP'ye verdim' dedi. 'Bize niye oy vermedin' diye sorduğumda 'Ağabey sen CHP'li değil miydin' yanıtını verdi. Yani kapıcımıza bile anlatamamışız" diye konuştu.

PAYLAŞ tw fb

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro