Gelinim Mutfakta'da Reyhan, Fatma Hanımı çileden çıkarttı!

Gelinim Mutfakta 117. Bölümde puanlama sonrasında yaşananlar Fatma Hanımı çığırından çıkarttı. Reyhan Hanım, gelininin tabağını bugünde buldu. Sonrasındaki tavırlarını ise, "rol yapmak"olarak değerlendiren yarışmacılar, öfkeli gözlerini onun üzerine çevirdiler. Durumu en büyük tepkiyi de Fatma Hanım gösterdi. Karadeniz kimliği bu anlarda ortaya çıkan Fatma Hanım "Sinirimi indiriyor, çıkarıyor! Şöyle de rahat konuşuyor ya, patlayacak nerdeyse kafam yani! Allah aşkına biraz da rahat konuşma ya!" dedi Reyhan Hanım her zamanki rahatlığıyla cevap verince ortalık daha da gerildi. 

Gelinim Mutfakta Reyhan Yıldırım kimdir nereli? Aslen Tuncelili olan Reyhan hanım, Erzincan'da yaşıyor. Otoriter tavırlarıyla öne çıkan yarışmacı, haftanın ilk gününde sarf fettiği 'Hatice gibi bir gelinim olsaydı onu hemen boşatırdım' sözüyle dikkat çekmişti.

  • Medya 28 Ağustos 2018 15:59
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw gp

YORUM YAZIN Gelinim Mutfakta'da Reyhan, Fatma Hanımı çileden çıkarttı! videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro