Gelinim Mutfakta'da Fatih Ürek'ten Cansu'ya sürpriz!

Gelinim Mutfakta'da haftanın finalinin ardından Fatih Ürek, doğum yapan yarışmacı Cansu'yu ziyarete gitti. Burada Cansu'nun yarışmadan kazandığı 5 altın bileziği ve diğer yarışmacıların hediyelerini Cansu'ya takdim eden Ürek, ardından yarışmacının ve Duru bebeğin dinlenmesi için odadan ayrıldı.

Gelinim Mutfakta birincisi 3 Ağustos'ta kim elendi? Cansu'nun yerine yarışmaya dahil olan isim

 YAYIN SIRASINDA DOĞUM SANCILARI BAŞLAMIŞTI: Doğacak olan bebeğinin şansı için Gelinim Mutfakta'nın 17. haftasında kaynanası Sevgül Hanım ile birlikte yarışmaya geri dönen Cansu’nun, geçtiğimiz bölümde doğum sancısı tutmuştu. Hamile olmasına rağmen başarılı bir performans çizen yarışmacının sancısının yoğunlaşması üzerine başta kaynanası Sevgül Hanım olmak üzere herkes telaşlanmış, Fatih Ürek hemen sağlık görevlilerini çağırmıştı. İlk müdahalesi stüdyoda yapılan Cansu, apar topar hastaneye kaldırılmıştı. Cansu, ambulansla hastaneye kaldırılırken diğer yarışmacılar tedirgin gözyaşları ile onu uğurlamışlardı. 

Gelinim Mutfakta'da panik anları! Cansu doğum mu yaptı

  • Medya 03 Ağustos 2018 16:28
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw gp

YORUM YAZIN Gelinim Mutfakta'da Fatih Ürek'ten Cansu'ya sürpriz! videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro