Gelinim Mutfakta yeni bölüm tanıtımı Ezgi ve Reyhan hanım fena birbirine girdi

Kanal D'de hafta içi her gün saat 12:15'te ekrana gelen yarışma programı Gelinim Mutfakta'nın yeni bölüm tanıtımı yayınlandı. Tanıtımda Reyhan hanım ile gelini Ezgi arasındaki tartışma dikkatlerden kaçmadı.

'Senin Gibi Bir Kayınvalideyi İdare Ediyorum': Ezgi Reyhan hanıma önce 'Benim üzerimden espiri yapma' diye sert tepki gösteriyor. Ardından 'Ben zamane gelini olduğumu düşünmüyorum ki senin gibi bir kayınvalideyi idare ediyorum' diyor. 

Peki Gelinim Mutfakta Ezgi Yıldırım ve kaynanası Reyhan Yıldırım kimdir?

Gelinim Mutfakta Ezgi Yıldırım kimdir nereli? Tunceli'de dünyaya gelen Ezgi Yıldırım ise Elazığ'da yaşıyor. 4 yıldır evli olan Yıldırım’ın 16 aylık bir bebeği var.

Gelinim Mutfakta Reyhan Yıldırım kimdir nereli? Aslen Tuncelili olan Reyhan hanım, Erzincan'da yaşıyor. Otoriter tavırlarıyla öne çıkan yarışmacı, haftanın ilk gününde sarf fettiği 'Hatice gibi bir gelinim olsaydı onu hemen boşatırdım' sözüyle dikkat çekmişti. 

20. Hafta elenmişlerdi: Aslında 19. hafta yarışmaya katılan Ezgi- Reyhan Yıldırım çifti, 20. hafta 43 puan toplayabilmiş ve yarışmaya veda etmek zorunda kalmışlardı. Fakat 21. hafta yarışmacılardan Cansu doğum yapınca, çift Cansu'nun yerine tekrar yarışmaya dahil olmuştu.

  • Medya 29 Ağustos 2018 09:59
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw gp

YORUM YAZIN Gelinim Mutfakta yeni bölüm tanıtımı Ezgi ve Reyhan hanım fena birbirine girdi videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro