eposta yazdır zoom+ zoom-

Gaziosmanpaşa'da kafa karıştıran kare

Gaziosmanpaşa'da kafa karıştıran kare

Gaziosmanpaşa'da başlayan Öcalan gerginliği hala sürüyor. İlçede çekilen bir fotoğraf karesi ise sosyal medyada bir hayli tartışıldı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 04-06-2014 21:18 - Güncelleme: 26-10-2015 21:14

Gaziosmanpaşa'da HDP'lilerin başlattığı Abdullah Öcalan gerginliği sürüyor! Geçtiğimiz hafta bir grup göstericinin HDP'lilerin bulunduğu alana gitmesiyle tansiyon yükselirken, sosyal medyada paylaşılan bir fotoğraf yine kafaları karıştırdı.

Gaziosmanpaşa'da HDP'nin açtığı "Abdullah Öcalan'ı özgürlük" standı, ilçeyi karıştırdı. Geçtiğimiz hafta bir yaklaşık 50 kişilik bir grup, HDP'nin açtığı standı protesto etti.

İKİ GRUP BİRBİRİNE GİRDİ 

Karşılıklı suçlamalar bir süre sonra yerini taşlı sopalı kavgaya bıraktı. Bozkurt işareti yapan protestocu grup, polis tarafından bölgeden uzaklaştırılırken gerginlik hafta boyu devam etti.

KAFA KARIŞTIRAN FOTOĞRAF

Gaziosmanpaşa'da ayrı tarihlerde çekilen iki fotoğraf karesi kafaları karıştırdı. HDP'li grup arasında yer alan ve zafer işareti yapan pempe tşörtlü bir gösterici, farklı bir fotoğraf karesinde ise bozkurt işareti yapan grupla yürüyor.

İŞTE O FOTOĞRAFLAR;
 
"HDP'nin Gaziosmanpaşa'da açtığı standın hemen yanında yer alan pempe tşörtlü kişi, yukarıdaki fotoğrafta zafer işareti yaparken görülüyor."

gaziosmanpaşadaki-esrarengiz-kişi-kim.jpg

Aynı kişi yine aynı tşörtüyle bu kez "bozkurt" işareti yaparken görülüyor. HDP'nin açtığı standın bulunduğu alana doğru yürüyüşe geçen göstericilere polis bir süre sonra müdahale ediyor.


PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Gaziosmanpaşa'da kafa karıştıran kare haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR257 YORUM
  • çapulculara vatan hainlerine geçit yok 05 Haziran 2014 19:17 kardeş adam yakalanmış hani mit ajanıydı bu çapulcuların bi iftirası daha tutmadı ama bunlar kudurmuştan beterdir bunada bi kulp bulurlar

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro