SON DAKİKA

eposta yazdır zoom+ zoom-

Garanti Bankası personel alım ilanı şartlar-Şubat 2018

Garanti Bankası personel alım ilanı şartlar-Şubat 2018

2018 Şubat ayında devlet ve özel bankalar personel alım ilanlarını yayınladılar. Garanti Bankası Türkiye'in dört bir yanından yeni çalışma arkadaşları arıyor. Peki Garanti Bankası iş başvurusu ne zaman, kimler iş başvurusunda bulunabilir ve Garanti Bankası 2018 Şubat iş başvuru şartları nelerdir? Türkiye'nin önde gelen devlet ve özel bankalarında görev almak isteyen adaylar için en az lise mezunu, tecrübeli, tecrübesiz, yeni mezun bankacı alımları yapıyor. Özel bankalarda toplamda 193 pozisyonda bankacı alımı yapılıyor. İşte o bankalar..

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 14-02-2018 08:30 - Güncelleme: 14-02-2018 08:30

Türkiye'nin dört bir yanında onlarca şubesi olan devlet bankaları ve özel bankalar 2018 Şubat ayında yeni personeller alacak. Bankacılık tecrübesi olan, bankacılık bölümünden yeni mezun olmuş ya da en az lise mezunu olmak adaylarda aranacak özelliklerin başında geliyor. Her bankanın iş alım ilanında detaylı bilgiler verilmektedir. Peki Garanti Bankası 2018 Şubat ayında kaç personel alacak, başvuru şartları neler?

BANKA PERSONELİ OLMAK İÇİN BAŞVURU ŞARTLARI: Türkiye'de faaliyet gösteren yerli ve yabancı 30'dan fazla banka bulunuyor. Türkiye'nin tüm il ve ilçelerinde şubeleri bulunan bir çok bankanın farklı unvanlarda personel alımı ihtiyaçları için alımlar gerçekleştiriliyor. Bankalar bu alımları kariyer ilan siteleri üzerinden ve bankanın resmi internet siteleri üzerinden alıyor. Başvuru koşulları bankalarda farklılık gösteriyor. Birçok banka en az lise mezunu personel alımı yapıyor. Bazı Bankalarda yeni mezun olan adayları iş başvrusu kabul ediyor. 

ŞUBAT AYI PERSONEL ALIMI YAPAN BANKALAR: Denizbank, Şekerbank, Akbank, İşbankası, Garanti bankası, Yapıkredi bankası, ING Bank personel alımı yapıyor. Yapıkredi yeni yayımladığı personel alımı ilanında bir çok unvanda başvuru alacak. İzmir, İstanbul, Kocaeli illerinde görev alacak olan personeller en az lise mezunu tecrübeli ve tecrübesiz alımlar yapacak.

GARANTİ BANKASI İŞ İLANI: Garanti Bankası Kayseri, İstanbul, Sivas, Gaziantep, illerinde görev almak üzere 18 personel alımı yapacak. Başvuru yapacak olan adaylar için her pozisyon için başvuru tarihleri değişmekte.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Garanti Bankası personel alım ilanı şartlar-Şubat 2018 haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro