eposta yazdır zoom+ zoom-

Game of Thrones'un final sezonu gelmeden pulları geldi

Game of Thrones'un final sezonu gelmeden pulları geldi

Tüm dünyada ilgiyle izlenen Game of Thrones'un final sezonu 2019 yılında yayınlanacak. Dizinin hayranları dizinin yeni sezonunu bekleyedursun, dizi yerine pulları basıldı.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 05-01-2018 02:10 - Güncelleme: 05-01-2018 02:10

Tüm dünyada ilgiyle izlenen Game of Thrones'un final sezonu 2019 yılında yayınlanacak. Dizinin hayranları dizinin yeni sezonunu bekleyedursun, dizi yerine pulları basıldı.

İngiliz postası, ABD'nin tüm dünyada büyük ilgiyle izlenen Taht Oyunları dizisi için yeni pul serisi çıkardı. Artık kimse kimseye pek mektup göndermese de mektup pullarına rağbet bitmiyor. İskoçya, İngiltere, Galler ve Kuzey İrlanda'dan oluşan Birleşik Krallık'a bağlı Kraliyet Postası, ABD'nin HBO kanalının epik fantezi türündeki draması Taht Oyunları (Game of Thrones/GOT) için 15 pulluk yeni bir seri çıkardı.

Pullardan 10'u Sansa Stark (Sophie Turner), Jon Snow (Kit Harington), Tyrion Lannister (Peter Dinklage) ve Daenerys Targaryen (Emilia Clarke) gibi dizinin önde gelen insan karakterlerini, kalan 5'i Demir Taht, Gece Kralı ile Ak Gezenler, Ulukurtlar, Devler ve Ejderhaları temsil ediyor.

 

​'BİRLEŞİK KRALLIK KATKISI TAÇLANDIRILDI' 

Kraliyet Postası, pul serisinin, küresel bir fenomen haline gelen diziye ülkenin katkılarını simgelediğini belirtti. Zira dizinin büyük bölümü Kuzey İrlanda'da Titanic, Linen Mill gibi stüdyolarda ve açık havada çekiliyor. Açıklamada ''İlaveten, dizinin meşhur oyuncu kadrosu baskın şekilde Britanyalı ve İrlandalıdır ve prodüksiyonun pek çok alanında Britanyalıların uzmanlığına başvurulmuştur, buna pek çok ödül alan kostüm tasarımı ve prostetik özel efektler de dahildir'' denildi.

​​Dizinin final sezonu olacak 8. sezonu hala yapım aşamasında. Hayranları, gösterime girmesini beklerken, 23 Ocak'ta Birleşik Krallık çapında satışa çıkacak pul serisinde teselli bulabilecek.


 

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Game of Thrones'un final sezonu gelmeden pulları geldi haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro