YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 10 Ocak 2018 00:31 - Güncelleme: 10 Ocak 2018 00:34

Finansal konulara ilgimizi arttırabilir.

Bugün 10 Ocak Çarşamba... Merkür günündeyiz...

Akrep burcunda ilerleyen Ay duygularımızı derinleştirirken, gizli kavramlara ve finansal konulara ilgimizi arttırabilir.

Bugün Oğlak burcunda birleşen Güneş, Venüs ve Plüton, Akrep burcundaki Mars ve Jüpiter ile uyumlu görünümde olacak. Toprak ve su elementinde oluşan güçlü görünümler günlük yaşamımıza da olumlu yansıyabilir.

İş, kariyer, maddiyat ve özel ilişkilerde güvenli, sağlam, istikrarlı adımlar atabilir, emeklerimizin karşılığını alabiliriz. Gün genelinde önemli işlerimizde çözüm bulmamız, güçlü ve otorite sahibi figürlerden destek almamız mümkün.

Akşam saatlerinde Akrep burcundaki Ay, Balık burcundaki Neptün ile üçgen görünüm yapacak. Duygularımızın ve sezgilerimizin güçleneceği gece saatlerinde sanatsal ve ruhsal konulara zaman ayırabiliriz. Biraz yalnız kalıp, içe dönmek, tefekkür için de uygun bir gecede olabiliriz.
PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Finansal konulara ilgimizi arttırabilir. yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro