eposta yazdır zoom+ zoom-

Fikret Orman: Kulüpler oy birliği ile metnin arkasında

Fikret Orman: Kulüpler oy birliği ile metnin arkasında

Beşiktaş Kulübü ve Kulüpler Birliği Başkanı Fikret Orman, tartışma konusu olan ortak bildiriyle ilgili ''Kulüpler oy birliği ile metnin arkasında olduğunu ifade etti.'' dedi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 06-12-2018 17:04 - Güncelleme: 06-12-2018 17:04

Beşiktaş Kulübü ve Kulüpler Birliği Başkanı Fikret Orman, tartışma konusu olan ortak bildiriyle ilgili açıklamalarda bulundu. Orman, kulüpler oy birliği ile metnin arkasında olduğunu ifade etti.

Fikret Orman'ın açıklamaları şu şekilde;
''Galatasaray'ın katılmaması büyütülecek bir olay değil. Bir sonrakine katılırlar. Mustafa Cengiz ile o metinden sonra görüştük. Daha sonra görüşmedik. Ama biz birbirimize düşman değiliz. Ne zaman karşılaşsak görüşürüz. Bizim rekabetimiz sahada. Kulüpler Birliği kimsenin şahsi bir yeri değil. Burada ortak menfaatlerimiz için toplanıyoruz. Galatasaray'ın karşısında olsa niyetimiz de haddimiz de yok. Metnin esasıyla ilgili bir sıkıntı yok. Sıkıntının özü, Galatasaray'a neden bildirilmediğiydi. Bir hata yaptık diyelim.''

''BİRBİRİMİZE DÜŞMAN DEĞİLİZ''
''Bizim niyetimizi açıkça ifade ediyorum. Biz ortak menfaatlerimiz için buradayız. Metnin arkasında olduğunu herkes ifade etti. Mustafa Cengiz'i çok severim, benden yaşı da büyüktür. Gördüğüm zaman elbette konuşurum. Biz birbirimize düşman değiliz. Abdurrahim Albayrak mesela benim çok yakın dostumdur. Çocuğunun düğününde nikah şahitliği yaptım. Büyük hatalar yapılan maçlar olmuştur. Her maçtan sonra cezalandırmaya dönersek, Türk hakemliğine zarar verileceğini düşünüyoruz. MHK başkanının bize söylediği, 'Bu lig bu hakemlerle yönetilecektir.' Ben de ona hep hak vermişimdir. MHK Başkanı Yusuf Namoğlu benim çok değerli bir büyüğümdür. Herhangi bir maçta hakem hatası olduğu zaman çıkıp kamuoyu önünde hakeme ceza verdiğinizi açıklıyor musunuz? Hayır. MHK kendi içinde cezasını veriyor zaten."

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Fikret Orman: Kulüpler oy birliği ile metnin arkasında haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR10 YORUM
  • Misafir 08 Aralık 2018 00:53 Bu filonun ilk defa doğru konuştuğuna tanık oldum.

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro