YAZARLAR

Hadi ÖZIŞIK

Hadi ÖZIŞIK

hadi.ozisik@internethaber.com @hadiozisik rss Eklenme Tarihi: 25 Mart 2017 00:05 - Güncelleme: 24 Mart 2017 11:52

FETÖ'nün ihanet günahına ortak olmak

40 yıl boyunca planladıkları gibi olmadı hiç bir şey. Türkiye'de yapamadıklarını, şimdi Avrupa'da yapıyorlar.

Asırlar geçse de, bunlar bize yaptıklarıyla, hissettirdikleriyle gelecek aklımıza. 15 Temmuz gecesi tanklarıyla, tüfekleriyle geldiler üzerimize. Onlara duyduğumuz nefret hiç bitmeyecek. Unutulmayanlar listemizde hep baş sırada olacaklar. 

Mazimizin bu unutulmaz hainlerini 251 şehidimizle hatırlayalım.

Kalbimiz unutmamak için çarpsın.

Gönlümüzde fişleyelim bu hainleri. 

Aklımız uzak durmayı tercih etse bile, kalbimiz bu alçakların yürüdüğü bütün yollara çıksın ki unutmayalım.

Hatırlamaktan ve yüzleşmekten korkanlardan olmayalım. 

Kabahati geçmişte arayışımız son bulsun. 

Filmin "SON"u henüz bitmedi çünkü. Zihnimizde bitti gibi görünse de, filmin devamı Almanya'da, Hollanda'da, İsveç'te... Bir çok Avrupa ülkesinde hâlâ gösterimde. 

Uykuya dalmayalım.

Kanlı biten masalın devamını unutmayalım!

Ülke içindeki kızgınlıklarımız kime karşı olursa olsun, FETÖ ve kölelerine inat son bulmalı. Son bulsun ki bu hainlerin metresi oldukları Avrupa'daki ortaklarının da desteğiyle hedeflerine ulaşması kolay olmasın.

Yarınsız ve saygısız kavgaların faydası yok. Zehirli sarmaşıklar gibi hepimizi zehirlemek istediği gün gibi ortada. 

Allah'ın gurur ihsân etmediği bu yaratıklara fırsat vermeyelim. Psikolojik hastalıklarını Avrupa'dan bize bulaştırmak isteyen hainleri alt etmenin tek yolu, bir olmak, birlik olmak ve beraber olmaktır. 

Tayyip Erdoğan değil mesele... 

Türkiye'dir hedefte olan...

FETÖ'nün ihanet günahına rağmen, Türkiye düşmanları marifetlerini bir bir sergiliyor, kin ve nefretlerini üzerimize kusuyorlar. Türkiye'nin alaşağı olmasını tutkuyla istiyorlar. Toz zerresi kadar kirlenmemiş insanımızın aklını başından alabilmek için, topyekûn saldırıya geçmelerinin altında, Tayyip Erdoğan değil, Türkiye var. 

Kendi arzularının ateşiyle boğuşan ve hakettikleri cevabı (Nazi suçlaması) bu güruhun Tayyip Erdoğan'ı bahane edip, Türkiye'ye karşı saldırıya geçmesi15 Temmuz filminin devamından başka bir şey değil.

O yüzden bunların ne kadar âdi ve ucuz olduklarını zihnimizden hiç çıkarmayalım.

FETÖ'nün alçaklığı bir şeref madalyası gibi boyunlarına asılı duruyor. Türkiye'ye kapılarını kapatıp, teröristleri baştacı yapan, ve huzurumuzu bozmaya çalışan bu hainlerin destekçilerine olan nefretimiz dinmesin. Dinmesin ki, gözleri kör yarasalar gibi birbirine sarılan hainlerin istedikleri olmasın.

Türkiye, bunlara muhtaç, bağımlı ve ipotekli bir ülke olsaydı, bugünleri yaşamıyor olacaktık. FETÖ'nün köleleriyle bu denli ilişkileri olmayacaktı. FETÖ'nün kölelerine açılan kapılar bize açılacaktı. 

Biz bunlara muhtaç değiliz!

Allah'ın izniyle olmayacağız... 


Hadi Özışık | Sayfanızı Da Tanıtın


PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN FETÖ'nün ihanet günahına ortak olmak yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR19 YORUM
  • Misafir 02 Nisan 2017 05:04 15 Temmuz günü eski Başbakan Davutoğlu'nun askeri uçakla apar topar Ankara'ya gelmesi ilginç iddia,,,,,,,,,,,,,,, Eğer darbe başarılı olsaydı, AKP'nin içerisinden bir isim vitrine koyulacaktı. Bu Abdullah Gül, Bülent Arınç ya da Davutoğlu olabilirdi.

    CEVAP YAZ 0 0
REKLAM
Hadi ÖZIŞIKDİĞER YAZILARIHadi ÖZIŞIK
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro