eposta yazdır zoom+ zoom-

Fethullah Gülen ne kullanıyor? Gülerce anlattı

Fethullah Gülen ne kullanıyor? Gülerce anlattı

Fethullah Gülen hakkında bilinmeyenleri Hüseyin Gülerce aktardı. Sıradan bir vaiz olan Gülen herkesi Mehdi olduğuna nasıl inandırdı?

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 28-07-2016 09:15 - Güncelleme: 28-07-2016 09:43

Sıradan bir vaiz. Ne eğitimi ne ufku var. Ekonomik olarak da yok hükmünde.

Peki böyle biri nasıl oldu da para imparatorluğu kurup, kudretli bir örgüt yöneticisi oldu?

Bir dönem Fethullah Gülen cemaatinin içinde yer alan Hüseyin Gülerce anlattı. Fethullah Gülen kendisini 'Mehdi' sanıyor. Tüm FETÖ üyelerini de Mehdi olduğuna inandırmış durumda.

Diazem denilen hap kullanan Gülen, 'gördüğü halüsinasyonları Peygamber ile görüştüm' diye sunuyor. İşte Hüseyin Gülerce'nin aktardığı ilginç bilgiler;

-Bu cani baştan beri kendini “Mehdi sanıyor. Mehdi olduğuna, Allah’tan doğrudan emir aldığına inanıyor... Etrafındakileri, “Beklenen Salih Zat” olduğuna inandırmış.

DİAZEM İÇİP İÇİP...

-Çocukluk çağından itibaren evlatlarımıza, bunun -haşa- Peygamberimizle görüştüğü, bütün kararları Peygamberimizle istişare ederek aldığı anlatılmış. Telefon dinlemelerinin getirdiği bilgilerden istifade edilerek bunun hadiseleri önceden bildiğine insanlar ikna edilmiş. 50 yıldır diazem kullandığı için gördüğü halisünasyonlar, velayet kanıtı olarak bütün Anadolu’ya yayılmış...

HİPNOZCUSU İLK İŞARETİ VERMİŞTİ

-Darbeye rağmen Gülen’e hala biat edenler, onun Mehdi olduğuna, “Beklenen Salih Zat” olduğuna hala inanıyorlar. Yanında onun hipnoz zehrinin dağıtımını yapan biri, beş ay önce Zaman gazetesinde, “Beklenen Salih Zat, 2016 yılında duruma hâkim olacak, bahar müjdesi veriyorum” diye yazdı. (Darbenin ilk işaret fişeği bu yazıydı)

MEHDİ OLMADIĞINI ANLADIKLARI AN...

-FETÖ’nün kıyameti, F. Gülen’in Mehdi olmadığının, “Beklenen Salih Zat” olmadığının Gülenistler tarafından kabul edilmesiyle kopacaktır. Kanlı darbe teşebbüsüyle, bedduasıyla, cinnetiyle, masum insanları katletmesiyle, yalanlarıyla, kibriyle, sahtekârlığı ile ihanetleriyle onun Mehdi olmadığını çok yakında görecekler ve bir boşluğa düşecekler...

DİAZEM İLAÇI NEDİR, HANGİ HASTALIKTA KULLANILIR?

Diazem anksiyolitik, antikonvülsan, sedatif, kas gevşetici ve hafıza zayıflatıcı etkilere sahiptir. Bu şekli de anksiyete, uyuyamama, nöbetler, alkol yoksunluğu, ve kas spazmları gibi hastalıkların tedavisinde kullanılır.

Diazem ilacının en çok görülen yan etkisi halüsinasyon gördürmesidir. Ayrıca paradoksik olarak anksiyete, uyku bozuklukları, saldırganlık yapabiliyor.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Fethullah Gülen ne kullanıyor? Gülerce anlattı haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR17 YORUM
  • Misafir 28 Temmuz 2016 21:27 Ayahuasca kullansin

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro