eposta yazdır zoom+ zoom-

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç'tan, Alişan'a anlamlı hediye...

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç'tan, Alişan'a anlamlı hediye...

Sıkı bir Fenerbahçe taraftarı olmasıyla bilinen ünlü şarkıcı Alişan, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç'tan anlamlı bir hediye aldı. Şarkıcı anlamlı hediyeyi Instagram hesabından paylaşarak kulüp başkanı Ali Koç'a teşekkür etti.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 06-08-2018 18:02 - Güncelleme: 06-08-2018 18:02

Fenerbaçe'ye yürekten bağlı olduğunu her şartta gösteren Alişan'a Fenerbahçe Kulüp Başkanı Ali Koç imzalı forma hediye etti. Ünlü şarkıcı anlamlı hediyeyi instagram hesabından paylaşarak, "Sayın Başkanımız Ali Koç'a bana en değerli hediyeyi yolladığı için teşekkür ederim. İşte bu yüzden, dar ağacında olsak bile son sözümüz Fenerbahçe" yorumuyla sevincini takipçileriyle paylaştı.O paylaşım: 

DÜĞÜNÜNE FENERBAHÇE MARŞIYLA GİRİŞ YAPMIŞTI

Buse Varol ile evlenen şarkıcı Alişan, "Düğünümde Fenerbahçe marşı çalacak." sözünü tuttu ve pasta kesmek için salona girerken ellerinde bayraklarla marş eşliğinde giriş yapmıştı.

 

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç'tan, Alişan'a anlamlı hediye... haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro