eposta yazdır zoom+ zoom-

Fatma Uyanık bulundu mu son durum ne umutlar tükendi

Fatma Uyanık bulundu mu son durum ne umutlar tükendi

ATV'de yayınlanan Müge Anlı'nın sunduğu programda Fatma Uyanık her yerde aranıyor. 6 ekim tarihinden bu yana kayıp olan Fatma Uyanık nerede sorusu merak konusu oldu? Peki Fatma Uyanık'a ne oldu son durum ne?

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 23-12-2017 13:21 - Güncelleme: 23-12-2017 13:21

KARAMAN'da bağ evinden çıktıktan sonra kendisinden bir daha haber alınamayan Fatma Uyanık her yerde aranıyor. 31 yaşındaki Fatma Uyanık'tan aylardır haber alınamıyor. Öldüğüne artık kesin gözüyle bakılan Fatma Uyanık'ın cesedi bululabildi mi? 

31 yaşındaki Fatma Uyanık'ın acılı ailesi tüm umutlarını tüketmiş durumda. Uzun zamandır kendisinden hiçbir şekilde haber alınamayan Fatma Uyanık'ın kaçırıldığı düşünülüyor. Fatma Uyanık'ın kaybolmasından beri iki ihtimal üzerine duruluyor. Ya Vahap Varlı ya da Mehmet Dağcı yalan söylüyor. Gelin hep birlikte Fatma Uyanık ile ilgili detaylara bakalım.

Mehmet Dağcı'nın iddiasına göre Vahap Varlı o gün çok hızlı bir şekilde araba kullanıyordu ve yanında bir kadın vardı. Mehmet Dağcı'nın bu iddiasını eşi de doğruluyor. Fakat Vahap Varlı o iddiaları kabul etmiyor. O gün kaza yaptığını söyleyen Vahap Varlı kesin bir dille iddiaları reddediyor. Mehmet Dağcı dışındaki diğer görgü tanıkları da Fatma Uyanık'ın kaybolduğu gün bir çığlık sesi duyduklarını söylüyor. Bakalım Fatma Uyanık bu ifadeler doğrultusunda bulunabilecek mi?

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Fatma Uyanık bulundu mu son durum ne umutlar tükendi haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro