eposta yazdır zoom+ zoom-

Fatih Portakal'dan olay Gül yorumu! Canlı yayında dayanamayıp...

Fatih Portakal'dan olay Gül yorumu! Canlı yayında dayanamayıp...

Fox Tv Ana haber sunucusu Fatih Portakal, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül arasındaki KHK gerilimini değerlendirirken kendini tutamayıp canlı yayında güldü.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 12-01-2018 11:28 - Güncelleme: 12-01-2018 11:28

Fox Tv Ana haber sunucusu Fatih Portakal, Erdoğan ile Abdullah Gül'ün KHK ile ilgili karşılıklı açıklamalarına  haber bülteninde yer verdi. Durumu değerlendirirken dayanamayıp gülen Fatih Portakal satır aralarını iyi takip ettiklerini belirtti.

Portakal, "Görüyorsunuz siyaset nelere kadir... Bir zamanlar düşman olanlar şimdi dost kol kola giriyorlar ama yarın ne olacağını bilmiyoruz. Bir zamanlar kol kola gidenler hatta bir şarkıda var AK Parti'nin beraber yürüdük biz bu yollarda" deyip gülmeye başladı.

BİRBİRLERİNDEN HAZ ETMİYORLAR: Ardından kaldığı yerden konuşmasına devam eden Portakal, "Dostmuş gibi görünselerde birbirinden haz duymuyorlar. Birlikte yürüdükleri dostlar ve arkadaşları... Beraber yürüdük biz bu yollarda artık başkasıyla yürünecek" ifadelerini kullandı.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Fatih Portakal'dan olay Gül yorumu! Canlı yayında dayanamayıp... haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR2 YORUM
  • yüksekova 13 Ocak 2018 07:27 fatih mandalina senin hadın değil.dünya liderini sayın erdoğanı ağzına almak.tükür ismi kirlenmesin

    CEVAP YAZ 1 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro