eposta yazdır zoom+ zoom-

Fatih Erbakan yeni parti kuruyor işte o açıklama

Fatih Erbakan yeni parti kuruyor işte o açıklama

Necmettin Erbakan'ın oğlu Fatih Erbakan yeni parti mi kuruyor? Fatih Erbakan henüz bir ekip kurmadığını söylese alternatif parti kurulması gerektiğini söyleyerek yeni parti sinyalinin verdi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 09-06-2017 11:06 - Güncelleme: 09-06-2017 11:06

Yeni parti tartışmalarına Fatih Erbakan da katıldı. Bir dönem eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül çevresinde konuşulan yeni parti iddialarının bu kez merkezinde Fatih Erbakan var. Fatih Erbakan yeni parti kurmak için kolları sıvadı. 

Diriliş Postası'na özel röportaj veren Fatih Erbakan, "Bizim için önemli olan temel prensiplerimize uygun icraatların yapılmasıdır. Bunlar arasında dış politika ve ekonomi örnekleri önemli yer kapsıyor. Bu şartlar yerine getirilecek olursa, kim ya da hangi partinin yaptığı ayırt edilmeden üzerimize düşen görevi yapmaya hazırız'' diye konuştu.

ALTERNATİF PARTİ ŞART

AK Parti'nin 15 yıldır kendilerine has çizgiyle  devam ettiğini söyleyen Erbakan, açıklamalarına şöyle devam etti:

"Alternatif bir parti kurulmasının kaçınılmaz olduğu görülüyor. Şunu da söylemekte fayda var ki henüz ekip oluşturulup plan yapılmadı. Necmettin Erbakan’dan bize kalan sorumluluğu yerine getirmeye kararlı olduğumuzu belirtmek isterim. Saadet Partisi şuan milli görüş çıkarlarından uzaklaşmış durumda olduğu için bizlerde davamızı devam ettirmek için elimizi taşın altına koyacağız.”

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Fatih Erbakan yeni parti kuruyor işte o açıklama haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR21 YORUM
  • Rafet Kayrakçı 09 Nisan 2018 15:25 milli politikalarımızdan sapmayıp mevcutizlenen politikalarada kasıtlıkarşı çıkmayıp yapıcı eleştiri veya politikalar üretmek siyasetiyle başarılı olunur değilse sadece isim olarak kalır oda hocamızın hatırına kalır diye düşünüyorum hayırlısı olsun.

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro