eposta yazdır zoom+ zoom-

Fatih Altaylı, Sedat Peker'e neden teşekkür etti?

Fatih Altaylı, Sedat Peker'e neden teşekkür etti?

Sedat Peker'in "Seni bugüne kadar öldürmemiş olmam bile benim suç örgütü lideri olmadığımın en büyük kanıtıdır” çıkışına Fatih Altaylı cevap verdi: "Kendisine beni hâlâ öldürtmemiş olduğu için çok teşekkür ediyorum. Umarım bu tavrını sürdürür."

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 03-10-2017 10:57 - Güncelleme: 03-10-2017 11:22

Yeraltı dünyasının tanınmış ismi Sedat Peker'in "Seni bugüne kadar öldürmemiş olmam bile benim suç örgütü lideri olmadığımın en büyük kanıtıdır” dediği Habertürk gazetesi yazarı Fatih Altaylı'dan cevap geldi.

Kendisini öldürtmediği için Sedat Peker'e "teşekkür" eden Fatih Altaylı, "Umarım bu tavrını sürdürür. Durduk yerde merhum gazeteci olmaya niyetim yok" dedi.

POLEMİK NASIL BAŞLADI?

Sedat Peker'den Fatih Altaylı'ya: Kanıtım seni öldürmemiş olmam!

Fatih Altaylı, pazar günü Habertürk köşesinden Sedat Peker'in adamları olduğu sürülen 4 kişinin yayınladıkları işkence videosu üzerine bir yazı yazarak, “En havalı ‘baba’lardan Sedat Peker Antalya’da kaldığı otelden iç çamaşırlarıyla gözaltına alınırken çekilen görüntüler, hâlâ aklımdadır” dedi. 

Fatih Altaylı'nın bu yazısına sosyal medya hesabından cevap veren Sedat Peker, “Seni bugüne kadar öldürmemiş olmam bile benim suç örgütü lideri olmadığımın en büyük kanıtıdır" demişti.

İşte Fatih Altaylı'nın bugünkü o teşekkür yazısı:

TEŞEKKÜRLER SAYIN PEKER

SEDAT Peker Bey, geçen günkü yazım üzerine bir açıklama yaptı.

Açıklamasının özü şu:

“Seni hâlâ öldürtmemiş olmam, mafya olmadığımın kanıtıdır.”

Kendisine beni hâlâ öldürtmemiş olduğu için çok teşekkür ediyorum.

Umarım bu tavrını sürdürür.

Durduk yerde merhum gazeteci olmaya niyetim yok.

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Fatih Altaylı, Sedat Peker'e neden teşekkür etti? haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR7 YORUM
  • Misafir 04 Ekim 2017 08:55 BANA GÖRE BU GÜZEL ÜLKEYI VE INSANLARINI PERISAN EDEN BU CAHIL MEDYA GRUBU , CAHIL YAZARLARI VE FAIZ BARONLARIDIR SEDAT PEKER ONLARIN YANINDA ÇOOK MASUM .

    CEVAP YAZ 3 50
KİMDİR ?
Fatih Altaylı
FATİH ALTAYLI KİMDİR?

Galatasaray Lisesi mezunudur. Gazeteciliğe Cumhuriyet gazetesinde spor muhabirliği yaparak başlayan Fatih Altaylı 1993 yılında Türkiye'nin en popüler radyolarından biri olan Best FM'i kurdu. 1994'te girdiği Show TV ve Show Radyoda radyo ya

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro