Farkında değilsiniz ama cinsel hayatınızı bitiriyor

Günlük hayatta sıklıkla tükettiğimiz bir takım yiyeceklerin cinsel hayatımızı olumsuz yönde etkilediğini biliyor muydunuz? Hatta tükettiğimiz bu yiyecekler ilerleyen zamanlarda cinsel hayatınızı bitirme noktasına bile getirebilir.

Farkında değilsiniz ama cinsel hayatınızı bitiriyor

Günlük hayatta sıklıkla tükettiğimiz bir takım yiyeceklerin cinsel hayatımızı olumsuz yönde etkilediğini biliyor muydunuz? Hatta tükettiğimiz bu yiyecekler ilerleyen zamanlarda cinsel hayatınızı bitirme noktasına bile getirebilir. Son zamanlarda cinsel hayatınızda bir takım değişiklikler meydana gelmeye başladıysa ve istediğiniz gibi gitmiyorsa sorun yediğiniz bir takım yiyeceklerden kayaklanıyor olabilir. İşte cinsel hayatınızı olumsuz yönde etkileyen yiyecekler…

Farkında değilsiniz ama cinsel hayatınızı bitiriyor

Monosodyum Glutamat; Paketli yiyeceklerde bulunan MSG olarak da bilinen monosodyum glutamat, yiyeceklere lezzet vermek amacıyla eklenir. Ancak baş ağrısından depresyona ve libido düşüklüğüne kadar pek çok zararı olduğu söylenmektedir.A.B.D.Gıda ve İlaç Dairesi MSG'yiGenellikle Güvenli Kabul Edilir (GRAS) olarak sınıflandırırken Avrupa Birliği de gıda katkı maddesi olarak sınıflandırmıştır.

Farkında değilsiniz ama cinsel hayatınızı bitiriyor

Yapılan son araştırmalarda gazlı içeceklerin depresyona neden olduğu ortaya çıktı. Libodunun düşmesinin en önemli sebeplerinden biri de depresyon olduğunu unutmamak gerekiyor. Başta Kola; karamel ile renklendirilen, şekerli veya tatlandırıcılı, kafein içeren, alkolsüz, sodalı bir içecektir. Botanikte Cola acuminata olarak geçen ağacın meyveleri ve onun meşrubat olarak kullanılan haline verilen isimdir. Bu meyvenin tohumunun kırmızı bir suyu vardır. Gazlı içecekler bol şekerli ve katkı maddeleri ile sağlığa zararlı içecekler listesinde her zaman başı çekiyor.

Farkında değilsiniz ama cinsel hayatınızı bitiriyor

Pek çok peynir antibiyotikler ile tedavi edilen ineklerin sütünden elde edildiği için aşırı tüketim zamanla hormon bozukluğuna neden olabilir. Bu hormonlar bozukluğundan seks hormonları da etkilenir.

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro