Fahriye Evcen'in gelinliği hakkında modacısı sonunda konuştu!

29 Haziran'da evlenen Burak Özçivit ve Fahriye Evcen çiftinin düğününden çok, Fahriye Evcen'in Raşit Bağzıbağlı imzalı gelinliği konuşulmuştu. Fahriye Evcen'in gelinliği Neslihan Atagül'ün gelinliğine benzetilmişti.

Fahriye Evcen'in gelinliği hakkında modacısı sonunda konuştu!

29 Haziran'da evlenen Burak Özçivit ve Fahriye Evcen çiftinin düğününden çok, Fahriye Evcen'in Raşit Bağzıbağlı imzalı gelinliği konuşulmuştu.Raşit Bağzıbağlı tarafından tasarlanan balık model, askılı bol işlemeli gelinliği geline çok yakıştıranlar olduğu kadar modeli nedeniyle eleştirenler de oldu. Bu eleştirilerin odak noktasıysa gelinlik modelinin geçtiğimiz yıl Kadir Doğulu ile hayatını birleştiren Neslihan Atagül'ün gelinliğine benzemesiydi. Neslihan Atagül Kadir Doğulu çiftinin Burak Özçivit Fahriye Evcen çifti ile konuşmaması olayın üzerine tuz biber oldu. Bu zamana kadar olayın üçüncü tarafı Raşit Bağzıbağlı tek kelime etmemişti. Fahriye Evcen ve Raşit Bağzıbağlı'nın arasınında açıldığı iddialar arasındaydı. Ancak sonunda Raşit Bağzıbağlı sessizliğini sonunda bozdu. Bakın o meşhur gelinlik hakında neler neler söyledi.

Fahriye Evcen'in gelinliği hakkında modacısı sonunda konuştu!

AYLARCA EMEK VERDİK

"Konuyla ilgili ilk söyleyeceğim şey Fahriye Evcen için çok güzel iki gelinlik yaptığımız. Balık etek ve askılı gelinlik modelleri çok klasiktir. Bugüne kadar sayısız tasarımcı ve marka bu klasik model üzerinde çalışmıştır. Aylarca ekibimle bu model için emek verdik. Çok da güzel bir iş çıkardık." Çıkan haberler ve taklit iddiaları hakkında çok da konuşmak istemediğini dile getiren tasarımcı, "Tabii ki iddiaları okudum. Kimisini şaşkınlıkla, kimisini de gülerek" diyor.

Fahriye Evcen'in gelinliği hakkında modacısı sonunda konuştu!

Düğün sonrası Fahriye Evcen ile konuştuklarını ve her ikisinin de tasarımdan memnun olduğunu söyleyen Raşit Bağzıbağlı, "Çok değişik yorumlar oldu. Bizim arkadaşlığımız ve dostluğumuz hakkında bile yorumlar yapıldı. Çok iyiyiz, aramızda herhangi bir sorun yok. Evcen'in gelecekteki kırmızı halı kostümlerini ve davetlerde giyeceklerini de hazırlamayı sürdüreceğim" diye konuştu.

Fahriye Evcen'in gelinliği hakkında modacısı sonunda konuştu!

Yaptığı bir işin bir başka işle kıyaslanmasına üzüldüğünü söyleyen Raşit Bağzıbağlı, "Söz konusu modeller arasında balık ve askılı olmaları dışında bir benzerlik yok. Dediğim gibi oldukça klasik bir modeldir bu model. Sayısız kez tasarımcılar tarafından yorumlandı. Kumaş, işleme ve küçük yorumlar aslında farkı ortaya çıkarır" dedi.

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro