Evsiz Antonio’nun inanılmaz değişimi

Yaşadığı çevrede ‘Josette’ olarak bilinen 55 yaşındaki evsiz Jose Antonio sokaklarda yaşıyor ve geçimini bir otoparkta çalışarak sağlıyordu.

Otoparktaki kuaför olan müşterilerinden biri bir gün Jose’yi kendi salonuna davet etti. Bu daveti seve seve kabul eden evsiz geçirdiği değişim herkesi duygulandırdı. Gri dağınık saçları ve sakalıyla salona giren yaşlı adamın saçı kesiliyor ve boyanıyor, bunlar olurken önündeki ayna kapatılıyor ve kendini görmüyor. Eskiden elektrikçi olan ve depresyona girdikten sonra sokaklarda yaşamaya başlayan Antonio’nun yeni giysileriyle hipsterlara taş çıkartacak yeni görüntüsüne kendisi de inanamıyor. Kendini aynada gören Antonio, gözyaşlarına hakim olamıyor ve onun bu sevinci sosyal medyada popüler oluyor.

  • Güncel 18 Mart 2017 14:43
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw gp

YORUM YAZIN Evsiz Antonio’nun inanılmaz değişimi videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR1 YORUM
  • enesteo 18 Mart 2017 15:05 Uyanik kuaför bu garip adam sayesinde müsterilerini arttirdi. Adam yine eski yasantisina devam. Ha tabiki adamda böylece biraz ün yapti, bu sayede bir yarar saglarsa ne ala.

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro