Etek altı görüntüsü çeken sapık yakayı ele verdi!

ÇİN'de kaldırımda bekleyen kadın hayatı boyunca unutamayacağı bir anla karşı karşıya kaldı. Yolda bekleyen kadının arkasından yaklaşan sapık, telefonla etek altı görüntüsü çekti. Çin'de yolda duran kadının etek altı görüntüsünü çeken sapığın videosu sosyal medyada yayıldı.

Görüntülerde yolda duran kadının arkasında bir süre bekledikten sonra gizlice yaklaşıp elindeki telefonu kadına yaklaştıran sapık, kadının eteğinin altından görüntü çekiyor. Telefonla etek altı görüntüsünün çekildiğini fark eden kadın bir anda arkasını dönüyor ve yaşadığı şokla sapık adamla yüzleşiyor. Adeta donakalıp bir şey yapamayan kadın sapığa bakarken, söz konusu şahıs da oradan uzaklaşıyor ve kameranın açısından kayboluyor. Çin'de bir dükkanın güvenlik kamerasına kaydedilen görüntü sapığın tüm anlarını gösteriyor.

Sosyal Medyada Yayıldı: Daha sonrasında ne olduğu bilinmese de Çin'de sıkça görülen taciz olaylarınan biri olan bu olayın görüntüleri de sosyal medyada yayıldı ve çok sayıda kullanıcının tepkisiyle karşılaştı.

  • Dünya 08 Eylül 2018 11:37
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw gp

YORUM YAZIN Etek altı görüntüsü çeken sapık yakayı ele verdi! videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro