Esra Erol'da Seba Boyraz'ın babası tecavüzcü çıktı

ANTALYA Korkuteli Sülekler Köyü'nde yaklaşık 20 yıl önce yaşanan tecavüz olayı yıllar sonra şoke eden bir şekilde ifşa oldu. Esra Erol'daki akıllara zarar veren olay, Seba Boyraz'ın evlatlık olduğunu öğrenince öz ailesini aramasıya çıkmasıyla ortaya çıktı. Bunun için Esra Erol'un programına katılan Seba Boyraz, Muhammed Çelimli isimli tecavüzcünün kızı çıktı. Olayın hikayesi şöyle;

Seba Boyraz isimli genç kız evlatlık olduğunu 7 ay önce tesadüf sonucu öğrendi. Annesi Tülay Hanım ile yüzleşen Seba Boyraz ondan annesinin kimliğini aldı. Antalya Korkuteli Sülekler köyünde yaşayan annesini görmeye giden genç kız onunla yüzleşince korkunç gerçeği öğrendi.

13 YAŞINDAKİ TECAVÜZ KURBANI

Seba'nın annesi hayatının kabusunu yaşadığı sıralar henüz 13 yaşında bir çocukmuş. Köylüsü olan ve o zamanlar evli çocuklu olan Muhammed Çelimli, küçük kıza tecavüz etmiş. 35 yaşında olan Muhammed Çelimli olaydan sonra yoluna devam ederken küçük kız ailesine hiçbir şey söylememiş. Ta ki karnında 'birşeylerin kımıldadığını' farkedene kadar.O sırada annesi kanser tedavisi için hastanede olduğundan yengesine "Karnımda birşey kımıldıyor bu ne' diye sormuş. Hamile kaldığının dahi farkında olmayan küçük kız için kabus orada bitmemiş. Ailesi olayı gizlemiş ve doğan çocuğu evlatlık verip onu da apar topar bir başkası ile evlendirmiş.

YÜZLEŞTİĞİ TECAVÜZCÜ BABA NE DEDİ?

Seba Boyraz bunu öğrendikten sonra babası olduğunu düşündüğü Muhammed Çelimli ile görüşmeye gidiyor. Baba olayı doğruluyor ve DNA testi yaptırmak istiyor. Sonraki günlerde ise bu kararından cayıp bir daha Seba Boyraz ile bu konuda görüşmüyor. Baba 13 yaşındaki bir kıza tecavüz ile ilgili de 'Beni kandırdılar, onun başkalarıyla da olduğunu söylediler" diyerek mağdur olduğunu iddia ediyor.

  • Medya 07 Aralık 2017 17:45
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw gp

YORUM YAZIN Esra Erol'da Seba Boyraz'ın babası tecavüzcü çıktı videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro