eposta yazdır zoom+ zoom-

Esra Erol'da Burcu'nun babası dayısı mı DNA testi sonuçları

Esra Erol'a çıkan Burcu öz babasının dayısı olduğunu iddia etmişti. Söz konusu dayının Süleyman Negizcan olduğu ortaya çıkarken DNA testi herşeyi ortaya çıkardı.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 08-11-2018 01:45 - Güncelleme: 08-11-2018 01:45

ATV'de Esra Erol'da programında Burcu Zıtnalbant isimli 19 yaşındaki genç kızın şoke eden hayatı ifşa olmuştu. Burcu gerçek babasının aslında öz dayısı olduğunu açıklamıştı. Bunu da ona üvey babası söylemişti. Annesine sorduğunda ise 'sen tecavüz çocuğusun' yanıtını almıştı.

Bugün Esra Erol yapılan DNA testinin sonuçlarını açıkladı. Burcu'nun babası 'dayısı' çıktı. DNA sonuçları açıklanınca Burcu 'ben o tecavüzcüye babam olarak kabul etmiyorum' dedi. Dayı için gerekli yasal işlemler başlatıldı.

İşte o şoke eden o olayla ilgili detaylar:

Ayşe Çerşil 18 yaşındayken baba baskısından bunalıp kız kardeşi Havva ile ağabeyinin yanına gittiklerini söyledi. Dediğine göre ağabeyi ilaç verip uyutup onlara tecavüz etti. İşte söyledikler:

-Burcu'nun babası Süleyman Negizcan... O benim abim... Babamın ilk eşinden olan abim oluyor. Burcu 8 aylık doğdu stresten dolayı. Kızıma gerçeği söyleyemedim utandım. Biz bu olay yaşandığında nasıl uyuyorsak o şekil kalkıyorduk. Bir şeyden (tecavüzden) haberimiz olmuyordu. Abim bana ve kız kardeşime tecavüz ediyor ama bizim haberimiz olmuyordu.

DNA TESTİ YAPTIRIRIM: Ayşe Çerşil'in anlattıklarının ardından tecavüz ettiği iddia edilen ağabey Süleyman Negizcan canlı yayına bağlanıp şunları anlattı:
-Benim öyle bir kızkardeşim yok. Yalan söylüyorlar. Benim hakkımda dava açıldı. Ben o davada beraat ettim. Ben DNA testi yaptırmaya hazırım. Bu çocukların babası ben değilim. Ben o zamanlar evliydim ve 3 çocuğum vardı. Benim yanımda 3 - 4 ay kaldılar. Eşimde vardı yanımızda. Sonra çekip Kayseri'ye gittiler.

Süleyman Negizcan için şimdi DNA testi yaptırılıyor. Eğer Burcu'nun babası çıkarsa tecavüz olayı da kesinlik kazanacak.

Ağabey iki kardeşine tecavüz etti ikisi de anlamadı Esra Erol'da anlattı

 

 

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Esra Erol'da Burcu'nun babası dayısı mı DNA testi sonuçları haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro