Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da Hızır'dan Mürsel'i fena avladı!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 5 Aralık Salı akşamı yayınlanan 83. bölümü milyonları ekran başına kilitledi. Hızır'ı otel odasında Candan ile yakalayan Meryem büyük bir hayal kırıklığına uğradı. EDHO'nun son bölüm finalinde ise, Hızır bir gece kulübünde Candan ile birlikte eğlenirken, Mürsel ve adamları mekanı bastı. Hızır'ı ele geçirdiğini düşünen Mürsel, ise kötü bir sürprizle karşılaştı. Gece kulübündeki barmenden, garsona kadar herkes Hızır'ın adamlarıydı ve bir anda Mürsel'in tüm elemanlarını etkisiz hale getirdiler. Yaşar ise dj kabininden çıkarak Mürsel'e sürpriz yaptı!

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Hızır'ın verdiği büyük sözden dönmesi Meryem'i derinden sarsar. İhanetinin bedeli olarak tüm kapılar yüzüne kapanan Hızır, o kapıları daha fazla zorlamak niyetinde değildir. Ceylan tüm bu olanların bir plan olduğunu düşünür ve bu haklı şüphelerini paylaşmak için soluğu bir bildiği olduğunu varsaydığı Ünal Kaplan'ın yanında alır. Büyük oyunun bir parçası olan Candan'ın arkasından çıkan isim ise şaşırtacaktır.

Hızır, Kara Mürsel'e ulaşma yolunda sessizce ilerlerken, etrafındakilerin ondan habersiz yaptığı icraatlarla çok ses çıkarmasından rahatsız olur. Ekrem ise Hızır'ın meşgul olduğu meseleleri fırsat bilerek masa üyelerini yanında tutmaya çalışır. Ticaretin aksatılmaması konusunda hem fikir olan masadakiler, Mürsel'i üstlerine salan güçlerin ekmeğine yağ sürmek istemediklerinden Ekrem'i dikkate alacaklardır.

  • Medya 06 Aralık 2017 08:45
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw gp

YORUM YAZIN Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da Hızır'dan Mürsel'i fena avladı! videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro