Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 97. bölüm: Yaşar'dan ağlatan türkü

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 3 Nisan 2018 Salı akşamı yayınlanan 97. son bölümünde imsesiz Yaşar'dan 'Bilmem Ağlasam mı' türküsü...

Canını kurtarmak için yurt dışına gitme planları yapan Servet ölümünden kaçamamış, Güneş'in tetikçilerinin kurbanı olmuştur. Büyük kayıplarına sessiz kalamayacak Çakırbeyliler derhal intikam peşine düşerler. Tetiği çekenden ziyade, bu ölüm emrini verenle ilgilenen Hızır karşılık vermekte geç kalmaz.

Hızır'ı bitirmek için sevdiklerine dokunmak gerektiğini bilen düşmanları da yaptıkları ölüm listesinde ilk sıraya Meryem'i alarak aileyi derdinden sarsacak hamle için harekete geçerler. Meryem ise çocuğunu doğurmak uğruna çoktan kendi canından geçmiştir.

En sevdiğini korumak adına tüm kötü haberleri evinden uzak tutmaya çalışan Hızır'ın onu yıkacak asıl kötü haberi öğrenmesi ise an meselesidir.

  • Dizi Fragmanları 03 Nisan 2018 23:40
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw

YORUM YAZIN Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 97. bölüm: Yaşar'dan ağlatan türkü videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro