eposta yazdır zoom+ zoom-

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 88.bölüm fragmanı son bölüm neler oldu?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 88.bölüm fragmanı son bölüm neler oldu?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm özeti ve 88.yeni bölüm fragmanı merak ediliyor. 16 Ocak 2018 salı günü ekrana gelecek olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 88.yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yayınlanan son bölümüyle büyük ilgi gören Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 88.yeni bölüm fragmanı internethaber'de.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 09-01-2018 13:45 - Güncelleme: 09-01-2018 13:45

ATV'nin salı günleri ilgiyle takip edilen uzun soluklu dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yayınlanan son bölümüyle nefesleri kesti. Eşkıya'nın son bölümünde Hızır, uyuşturucu çetelerine karşı mücadele vermesi geceye damga vurdu. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 88.yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 87. yeni bölüm fragmanında Çakırbeyli ailesi için teyakkuz başladı. İşlediği suçun bedelini kendi rızasıyla ödeyen Ömer'i hapiste zor günler bekledi. Oğlunun, vicdanının sesini duymasına yardımcı olan Meryem ise içeriden gelen kötü haberlere katlanmak zorunda kaldı. Pudra Hakkı ile yapılan karlı ticaret masadaki bazı isimlerin aklını karıştırmayı başardı. Tehlikeli sularda yüzen masa üyelerinin, herkesi bir girdabın içine çekmesi an meselesi oldu. Hakkı'nın ortaklıktan bahsedip masaya oturmak istemesi de geri dönülmez bir yola girildiğinin göstergesidir. Başındaki türlü belalardan henüz kendini kurtaramamış Hızır ise dostu bildikleriyle bir savaşa girmenin eşiğindedir. Peki Eşkıya'nın 88.yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 88.BÖLÜM FRAGMANI Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 88.yeni bölüm fragmanı yayınlanmadı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 88.yeni bölüm fragmanı yayınlandığı andan itibaren haberimizden takip izleyebilirsiniz.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 88.bölüm fragmanı son bölüm neler oldu? haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro