eposta yazdır zoom+ zoom-

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 85.bölüm fragmanı Mürsel'e ne olacak?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 85.bölüm fragmanı Mürsel'e ne olacak?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 85.yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yarın yani 19 aralık 2017'de ekrana gelecek olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 85.yeni bölümde neler olacak? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 85.yeni bölüm fragmanı internethaber'de.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 18-12-2017 08:01 - Güncelleme: 18-12-2017 08:01

Salı günleri ATV'nin en çok izlenen dizilerinden biri olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümde nefesler tutulacak. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümde aksiyon yine bizleri bekliyor. Gelin hep birlikte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümüne bakalım.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 85. yeni bölüm fragmanı izleyicilerin erişimine açıldı. Hızır ile Ünal arasındaki Mürsel çekişmesi olayı çok farklı boyutlara getirecektir. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanında Mürsel'in sağ ele geçirilmesi Hızır için önem arz ederken, Ünal ise Mürsel'in ölüm fermanını çoktan yazmıştır. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanında ekrana gelen görüntülere göre Mürsel'in durumu ne olacaktır? İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 85.bölüm fragmanı.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜMLERDE NELER YAŞANDI? Hızır'ın ele geçirdiği Mürsel'i gizli tanık olarak Nevzat'a teslim etmesi, başından beri planların içinde olan Kimsesiz Yaşar'ı sinirlendirir. Gizlice uygulanan bu planlardan bihaber olan İlyas, arkasından çevrilenlere karşılık vermek için geç kalmayacaktır. Mürsel, bildiği isimleri söyleme karşılığında serbest bırakılmak için pazarlık yaparken Alparslan ona bir şans daha vermemeye kararlıdır. Ya o isimleri alacak ya da canını alacaktır. O isimlerden bir tanesi ise kimsenin tahmin edemeyeceği biri çıkacaktır... Ev ahalisi Hızır ve Meryem'i barıştırmanın yollarını aramaktadır. En vurucu hamle, oturup daha fazla bir şey yapmadan beklemek niyetinde olmayan Ömer'den gelir. Bu sayede eve kadar giren Candan beklemediği tepkilerle karşılaşacaktır. Hızır'ın verdiği büyük sözden dönmesi Meryem'i derinden sarsar. İhanetinin bedeli olarak tüm kapılar yüzüne kapanan Hızır, o kapıları daha fazla zorlamak niyetinde değildir. Ceylan tüm bu olanların bir plan olduğunu düşünür ve bu haklı şüphelerini paylaşmak için soluğu bir bildiği olduğunu varsaydığı Ünal Kaplan'ın yanında alır. Büyük oyunun bir parçası olan Candan'ın arkasından çıkan isim ise şaşırtacaktır.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 85.bölüm fragmanı Mürsel'e ne olacak? haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro