eposta yazdır zoom+ zoom-

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 83.yeni bölüm bomba sürpriz

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 83.yeni bölüm bomba sürpriz

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 83.yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Bugün yani 5 Aralık tarihinde ekrana gelecek olan Eşkiya 83.yeni bölümde neler yaşanacak? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümde bomba sürpriz ne?

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 05-12-2017 11:07 - Güncelleme: 05-12-2017 11:07

ATV'nin salı günleri ilgiyle izlenen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 83.yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanı izleyenler büyük bir sürprizle karşılaştı.

Ekranların en sevilen dizilerinden “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz”ın seyircisini heyecanlandıracak bir sürpriz Ayla Çelik’ten geldi! Bekranlara gelecek olan yeni “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” bölümünde yayınlanacak olan; sözleri Ayla Çelik’e, müziği Ayla Çelik ve Kemal Sahir Gürler’e ait olan ‘Dikensiz Gül’ şarkısı diziye yepyeni bir soluk getirecek.  Ayla Çelik ‘Dikensiz Gül’ şarkısını “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” dizisinin yeni bölümüne özel olarak hazırladı. 

EŞKIYA YENİ BÖLÜM NELER OLACAK? Hızır'ın verdiği büyük sözden dönmesi Meryem'i derinden sarsar. İhanetinin bedeli olarak tüm kapılar yüzüne kapanan Hızır, o kapıları daha fazla zorlamak niyetinde değildir.Ceylan tüm bu olanların bir plan olduğunu düşünür ve bu haklı şüphelerini paylaşmak için soluğu bir bildiği olduğunu varsaydığı Ünal Kaplan'ın yanında alır.Büyük oyunun bir parçası olan Candan'ın arkasından çıkan isim ise şaşırtacaktır.Hızır, Kara Mürsel'e ulaşma yolunda sessizce ilerlerken, etrafındakilerin ondan habersiz yaptığı icraatlarla çok ses çıkarmasından rahatsız olur.Ekrem ise Hızır'ın meşgul olduğu meseleleri fırsat bilerek masa üyelerini yanında tutmaya çalışır. Ticaretin aksatılmaması konusunda hem fikir olan masadakiler, Mürsel'i üstlerine salan güçlerin ekmeğine yağ sürmek istemediklerinden Ekrem'i dikkate alacaklardır. PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 83.yeni bölüm bomba sürpriz haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro