Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 83. bölüm: Ayla Çelik - Dikensiz Gül

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 5 Aralık 2017 Salı akşamı yayınlanan 80. son bölümünde Ayla Çelik'ten 'Dikensiz Gül'...

Hızır'ın verdiği büyük sözden dönmesi Meryem'i derinden sarsar. İhanetinin bedeli olarak tüm kapılar yüzüne kapanan Hızır, o kapıları daha fazla zorlamak niyetinde değildir.

Ceylan tüm bu olanların bir plan olduğunu düşünür ve bu haklı şüphelerini paylaşmak için soluğu bir bildiği olduğunu varsaydığı Ünal Kaplan'ın yanında alır.

Büyük oyunun bir parçası olan Candan'ın arkasından çıkan isim ise şaşırtacaktır.

Hızır, Kara Mürsel'e ulaşma yolunda sessizce ilerlerken, etrafındakilerin ondan habersiz yaptığı icraatlarla çok ses çıkarmasından rahatsız olur.

Ekrem ise Hızır'ın meşgul olduğu meseleleri fırsat bilerek masa üyelerini yanında tutmaya çalışır. Ticaretin aksatılmaması konusunda hem fikir olan masadakiler, Mürsel'i üstlerine salan güçlerin ekmeğine yağ sürmek istemediklerinden Ekrem'i dikkate alacaklardır.

  • Dizi Fragmanları 05 Aralık 2017 23:41
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw

YORUM YAZIN Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 83. bölüm: Ayla Çelik - Dikensiz Gül videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR1 YORUM
  • pınar akyol 06 Aralık 2017 19:39 film mi bikere bile kaçırdığımı hatırlamıyorum dizide hızır reis ve alparsalana bayılıyorum hepsine burdan saygılarımı ve selamlarımı iletir başarılarının devamını diilerim

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro