eposta yazdır zoom+ zoom-

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 107.yeni bölüm fragman yayınlandı Kudret ölüyor mu

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 107.yeni bölüm fragman yayınlandı Kudret ölüyor mu

ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 106.son bölümde Kudret, esir alındı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 106.son bölüm ardından Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 107.yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 05-06-2018 13:08 - Güncelleme: 05-06-2018 13:08

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 106.son bölümüyle izleyiciyi ekran başına kilitledi. Kudret'in esir alındığı sahneler izleyiciyi ekrana kilitledi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 106.son bölüm ardından Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 107.yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Gelin önce Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 106.son bölüm özetine bakalım hemen ardından Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 107.yeni bölüm fragmanını izleyelim.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 106.SON BÖLÜMDE NELER OLDU ÖZETİ; Ava giderken avlanan Kudret'in artık kaçacak yeri kalmamıştır. Bu sayede düşmanıyla karşı karşıya gelen Tipi, nihayet aklının kabullenmediği gerçeklerle yüzleşir. Bu yeni travma ile birlikte hafızası yerine geldiğinde, eski haline dönen Tipi'yi kontrol altına almak kolay olmayacaktır. Derya ile yeni bir hayat kurabilmek uğruna silahından vazgeçen Yaşar'ın da düşmanıyla yüzleşme fırsatı bulduğunda verdiği sözden dönüp dönmeyeceği merak konusudur.

Sırasıyla Yaşar ve Hızır'ı yok etmek isteyen Sam, ölüm makinası olarak bilinen Ziya'yı daha hızlı hareket etmesi konusunda uyarır. Dost görünümlü düşmanların durmadan Cia ile yaptığı pazarlıklar, şimdiye kadar sakin ve temkinli davranan Alparslan'ın dahi sabrını taşıracaktır. Çakırbeyli hanesinde herkes tehlikede olan evliliklerin peşine düşmüşken Hızır ve Meryem inatlaşmaya devam ederler. Bu diretmeler neticesinde yeni bir hamleyle atağa geçen Meryem'in planı bu kez Hızır'ı yalnızlaştırmak üzere olacaktır.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 107.YENİ BÖLÜM FRAGMANI; henüz yayınlanmadı. Ancak yayınlanır yayınlanmaz haberimizde olacak.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 107.yeni bölüm fragman yayınlandı Kudret ölüyor mu haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro