eposta yazdır zoom+ zoom-

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 100.yeni bölüm fragman yayınlandı Hızır meydan okuyor

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 100.yeni bölüm fragman yayınlandı Hızır meydan okuyor

ATV'nin klasik haline gelen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 99.son bölümü ile izleyici karşısına çıktı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 100.yeni bölümde sürprizler var. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 99.son bölüm ardından 100. yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 17-04-2018 13:44 - Güncelleme: 17-04-2018 13:44

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 99.SON BÖLÜMDE NELER OLDU ÖZETİ; Kimsesiz Yaşar'ın uzun zaman sonra karşısına çıkan gizli sevdası, dikkatsizce hareket etmesine ve sonucunda Reşit'in ağına düşmesine sebep olmuştur. Hızır Çakırbeyli eski dostuna olanları yeni düşmanına ödetmeye kararlıdır. Olanlardan sonra Reşit'i bir kez daha mekanında ağırlayan Hızır, eski olumlu tavrının aksine artık alenen hasım olduklarını vurgular. Reşit de bu karşılamaya cevaben küçümsediği Çakırbeylilere tehditler yağdırır.

Artık sıranın kendilerinde olduğunu bilen Hakkı ise canını kurtarmak için Ekrem'den derhal etkili bir plan yapmasını ister. Eski hasımlarını da unutmayan Hızır kendinden beklendiği gibi masadaki ölümler için hazırlık yapmaktadır. Kural kuraldır. Masada oturan masada ölecektir. Kalp doktoru Derya'nın eve gelmesiyle ortaya çıkan durumlar, Çakırbeyli ailesini Meryem'in hasta olduğu gerçeğine de yakınlaştırır. Her yerde gözü kulağı olan Hayriye Ana, Derya'nın kadın doğum uzmanı olmadığını bildiğinden, yakaladığı ipin ucunu düğümü çözene kadar bırakmamaya kararlıdır.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 100.YENİ BÖLÜM FRAGMANI

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 100.yeni bölüm fragman yayınlandı Hızır meydan okuyor haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro