Eski dostlar düşman oldu! Seren Serengil Demet'e fena patladı

Demet Akalın, Şükran Ovalı'nın bebek haberini yayınlayan Seren Serengil ve Cengiz Semercioğlu'na sosyal medyadan veryansın etti. Seren Serengil ise programında eski dostu Demet Akalın'a "Dostluktan ya da merhametten anlayacak son kişidir. Anlasaydı beni hapise attıran avukatla çalışmazdı.'' dedi.

Eski dostlar düşman oldu! Seren Serengil Demet'e fena patladı

Star TV'de Duymayan Kalmasın programının yorumculuğunu yapan Seren Serengil ve popçu Demet Akalın arasındaki gerginlik büyüyor! Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin'in eşiyle birlikte seyir halindeyken, bir taksiye çarptığı ve ardından da kaçtığı iddia edilmişti. Olay anında ise Caner Erkin'in "Eşim hamile" sözleri üzerine çiftin bebek beklediği ortaya çıkmıştı. Şükran Ovalı yaşanan olaydan sonra sosyal medya hesabından doğmamış çocuğuna beddua edenleri Allah'a havale ettiğini söyledi.

Eski dostlar düşman oldu! Seren Serengil Demet'e fena patladı

Şükran Ovalı'ya birçok ünlü isimden ve hayranından destek mesajı geldi. Demet Akalın da Şükran Ovalı'ya destek çıktı ve bu haberi yayınlayanları eleştirdi. Haberi ilk olarak Cengiz Semercioğlu ve Seren Serengil yayınlamıştı. Seren Serengil, Demet Akalın 'ın bu eleştirisine ''Demet Akalın, dostluktan ya da merhametten anlayacak son kişidir. Anlasaydı beni hapise attıran avukatla çalışmazdı.'' diyerek sert bir çıkışta bulundu.

Eski dostlar düşman oldu! Seren Serengil Demet'e fena patladı

Şükran Ovalı'nın hamile olduğu haberini veren Duymayan Kalmasın'a sosyal medyadan mesaj yayınlayan Demet Akalın, "Kötülük her yerde! Şükran'ın elinden bu mesajı alana da yayınlayana da yazıklar olsun." yazdı. Programın sunucu Seren Serengil eski dostu Demet Akalın'a "Dostluktan da merhametten de anlayacak son kişi Demet Akalın'dır." dedi. Yaşanan bu gelişmelerden sonra Demet Akalın, Seren Serengil'i takip etmeyi bıraktı.

Eski dostlar düşman oldu! Seren Serengil Demet'e fena patladı

NE OLMUŞTU?: Bilindiği üzere Demet Akalın ve Seren Serengil, yılların dostluğunu bitirmişti. Seren Serengil, mahkeme kararına uymayıp Gülben Ergen aleyhine konuşmaya devam edince 3 gün hapis yatmıştı. Seren Serengil, kendisini hapse attıran Gülben Ergen'in avukatı Altın Mimir ile Demet Akalın'ın anlaşmasına çok bozulup arkadaşını sosyal medyadan silmişti.

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro