eposta yazdır zoom+ zoom-

Eşiyle ortağını yatakta basıp infaz etmişti! Yeni gelişme var

Eşiyle ortağını yatakta basıp infaz etmişti! Yeni gelişme var

Bodrum'da yaşanan olayda ortağı Ali Özdemir'i eşiyle ilişkisi olduğu gerekçesiyle öldüren Mustafa Özbelen ve Tuğba Özbelen boşandı. Mahkeme çiftin tek çocuğunun velayetini anneye verdi, banka hesabındaki paralar da Tuğba Özbelen’e kalacak.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 17-05-2018 12:49 - Güncelleme: 17-05-2018 12:49

Bodrum’da geçtiğimiz ocak ayında meydana gelen ve kamuoyunu uzun süre meşgul eden işadamı cinayetinden sonraki sürece dair yeni bir gelişme daha yaşandı.

İşadamı Mustafa Özbelen, ortağı Ali Özdemir'i eşi Tuğba Özbelen ile ilişkisi olduğu gerekçesiyle öldürmüştü. Bodrum'u çalkalayan ve günlerce konuşulan olaya ilişkin soruşturma kapsamında hem olayın faili Mustafa Özbelen hem de ortağıyla ilişkisi olduğunu iddia ettiği eşi Tuğba Özbelen gözaltına alınmıştı. Soruşturma neticesinde Mustafa Özbelen tutuklandı. Ali Özdemir ile ilişkisi olduğunu kabul eden Tuğba Özbelen ise serbest kalmıştı.

TEK CELSEDE BOŞANDILAR
Özbelen, eşinden boşanmak için Bodrum Aile Mahkemesi'ne başvurdu ve 'Evlilik birliği temelinden sarsıldı' diyerek eşi Mustafa Özbelen'e boşanma davası açtı. Davanın ilk celsesinde çift anlaşmalı olarak boşandı.  Mahkeme tek çocuğun velayetini anneye verdi.

ALDATAN EŞ İHYA OLACAK
Boşanma protokolü gereği bankadaki paraların ve evin satışından elde edilecek paranın 300 bin lirasının Tuğba Özbelen’e verilmesine karar verdi. Mahkeme çocuk için de aylık nafaka bağladı.

 

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Eşiyle ortağını yatakta basıp infaz etmişti! Yeni gelişme var haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR1 YORUM
  • Misafir 17 Mayıs 2018 13:05 Bu nasıl bir adalet? Aldatan kadın dışarıda ve nafaka alacak,böyle ahlak dışı bir ilişkisi olan bir kadına da o çocuk emanet edilecek...Bu kadını yatakta basıp da kadının dostunu öldüren de içeriye girecek...Yazık olmuş öldürene...Keşke cinayet işlemeseydi o ahlaksız kadını geneleve ya da randevuevine gönderebilseydi...

    CEVAP YAZ 0 10

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro