eposta yazdır zoom+ zoom-

Eşi Zuhal Topal'a iş arıyor! Yeni kanalı neresi olacak?

Eşi Zuhal Topal'a iş arıyor! Yeni kanalı neresi olacak?

Zuhal Topal izdivaç programları sonrasında işsiz kaldı. Eşi Korhan Saygıner ve eski yapımcısı Zuhal Topal'a yeni kanal arıyor. İddiaya göre de FOX yönetimi ile görüşmeye başladılar.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 02-01-2018 14:52 - Güncelleme: 02-01-2018 14:52

Diğer izdivaç sunucuları format değiştirerek de olsa bir şekilde işlerini yapmaya devam ettiler. Zuhal Topal ise etmedi. Ancak şimdilerde onun da ekranlara geri döneceği konuşuluyor.

Milliyet'ten Ali Eyüboğlu Zuhal Topal'ın ekrana dönüp dönmeyeceğini yazdı. İşte o yazı:

"Radyo ve Televizyon Üst Kurulu’nun (RTÜK) evlilik programlarını yasaklamasından sonra işsiz kalan tek izdivaç sunucusu Zuhal Topal, yeniden ekrana dönüş planları yapıyor şu aralar...

Zuhal Topal adına kanallarla iş görüşmesini yapanlardan biri, Artı Film’in eski yöneticilerinden Kübra Uygun ve sunucunun müzisyen eşi Korhan Saygıner.

STAR'IN KAPILARI KAPANDI

Zuhal Topal, FOX ve Star TV’de sunduğu evlilik programının yapım şirketi Artı Film’le köprüleri attı. Taraflar mahkemelik şimdi. O nedenle Artı Film, Star TV’yle çalıştığı sürece Topal’ın bu kanala program yapması zor.

FOX İLE EŞİ GÖRÜŞTÜ

Zuhal Topal-Korhan Saygıner çiftinin FOX yönetimiyle arası iyi. Öğrendiğim kadarıyla Artı Film’den ayrılan Kübra Uygun ve Korhan Saygıner, FOX yönetimiyle birkaç görüşme yaptı.

Yapımcılığını Saygıner’in, koordinatörlüğünü Uygun’un üstleneceği, Zuhal Topal’ın ev kadınlarını yarıştıracağı yemek programına FOX yöneticileri sıcak bakmadı. Ancak Zuhal Topal-Korhan Saygıner çifti, kanal yönetiminin sıcak bakacağı yeni bir format bulursa, tarafların sonbaharda birlikte çalışması söz konusu."

Zuhal Topal'ın eşi Korhan Saygıner müzisyenliğinden çok evlilik programının perde arkasında yer alması ile gündeme geldi. Esra Erol ile Zuhal Topal arasındaki kavgada Korhan Saygıner'in ismi bolca geçmişti. 

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Eşi Zuhal Topal'a iş arıyor! Yeni kanalı neresi olacak? haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro