Esed'in televizyonunda canlı yayında bomba sesleri

Suriye'nin başkenti Şam'da, 19 Mart'ta Esad'a yakın televizyon kanalı Al-Ikhbariyah'ın haber bültenine bağlanan muhabir Micheline Azar, kendisine yöneltilen soru üzerine bölgede herhangi bir bombardıman olmadığını ifade etti.

Bombardımanlarla ilgili haberleri, rejim ordusunun avantaj kazandığı durumlarda bilinçli olarak yayılan dedikodular olarak nitelendiren Azar, "Medyanın bize bu tür yalanlar söylemesine alışkınız. Bu duruma aşinayız." ifadelerini kullandı.

Tam bu sırada canlı yayında bir bombardıman sesi duyuldu. Bunun üzerine Azar, sözlerini "Yani... Az önce duyduğunuz gibi bombardımanlar oluyor. Fakat sadece birkaç tane..." şeklinde düzeltmeye çalıştı. Görüntüde kameramanı ile birlikte bombardımanlara rağmen, koruma olmadan yayın yapabildiklerini söyleyen Azar, "Bombardıman seslerini duyuyoruz." dedikten kısa bir süre sonra bir bomba sesi daha duyuldu.

  • Güncel 24 Mart 2017 09:20
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw gp

YORUM YAZIN Esed'in televizyonunda canlı yayında bomba sesleri videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro