eposta yazdır zoom+ zoom-

Erol Günaydın'ın ölüm haberini yayında aldı

Erol Günaydın'ın ölüm haberini yayında aldı

Ünlü yazar canlı yayında gelen haberle şok oldu. 'Benden genç biri ölünce utanıyorum"

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 15-10-2012 20:27 - Güncelleme: 24-10-2015 09:26

İNTERNETHABER - Erol Günaydın'ın ölüm haberini katıldığı canlı yayının hemen başında alan Adalet Ağaoğlu, geçirdiği trafik kazasını da hatırlatarak 'Benden genç biri gidince utanıyorum. Keşke o zaman ölmüş olsaydım' dedi.

Habertürk ekranlarında yayınlanan Söz Sende programının bu haftaki ilk konuğu yazarAdalet Ağaoğlu oldu. Erol Günaydın'ın ölüm haberini canlı yayından hemen önce program sunucusu Balçiçek İlter'den aldığını ifade eden Ağaoğlu, 'Ölümü beni vurdu' dedi.

'DİLİM DOLAŞIYOR'
Erol Günaydın'la çok eskiden beri arkadaş olduğunu hatırlatan Ağaoğlu, 'Ne diyeceğimi bilmiyorum. Tiyatroya ilk adım attığı günden beri Erol'u biliyorum. Benden birkaç yaş küçüktür Erol. Böyle şeyler beni çok üzüyor. Dilim dolaşıyor. Kendisini sevgiyle saygıyla kucaklıyorum ' ifadelerini kullandı. Bu anlarda duygusal anlar yaşan Ağaoğulu'nun kelimler boğazına düğümlendi.

'EROL ONLARDAN DEĞİLDİ'
Program sunucusu Balçiçek İlter'in Erol Günaydın'ın 'Ben hiçbir zaman şöhret olmadım. Ben bir tanıdığım. Ben bu hayattan gittiğimde bir tanıdık gitti desinler' sözleri üzerine ise usta sanatçının bu karakterini iyi bildiğini belirten Ağaoğlu, 'Ünlü olmak için çok çalışanlar vardır. Erol ise onlardan değildir ' şeklinde konuştu.

'KEŞKE O ZAMAN ÖLMÜŞ OLSAYDIM'
Programın ilerleyen dakikalarında kendisinden genç tanıdıklarının ölüm haberlerinden sonra utandığını söyleyerek Balçiçek İlter'i oldukça şaşırtan Ağaoğlu, geçirdiği trafik kazasını da hatırlatarak 'Keşke o zaman ölmüş olsaydım. Yaşımda ermişti. Boğaz sularında efsane olacaktım' ifadelerini kullandı.

PAYLAŞ tw fb gp
KİMDİR ?
Erol Günaydın
EROL GÜNAYDIN KİMDİR?

Kavuklu Hamdi'den İsmail Dümbüllü'lere kadar süren meddahlık geleneğinin son temsilcilerinden hem meddah, hem tiyatro sanatçısı olan Erol Günaydın; 1933 yılında Akçaabat'ta doğdu. Adına şarkı bile yazılan Kizir

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro