eposta yazdır zoom+ zoom-

Erol Büyükburç ölüleri görüyormuş!

Erol Büyükburç ölüleri görüyormuş!

Erol Büyükburç merhum kızı Ajlan Büyükburç'tan bahsedince gözyaşlarına boğuldu.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 10-08-2010 10:34 - Güncelleme: 27-10-2015 03:50

Kanaltürk'de yayınlanan "2.Sayfa" programına konuk olan Erol Büyükburç merhum kızı Ajlan Büyükburç'tan bahsedince gözyaşlarına boğuldu.

1999 yılında trafik kazası geçirip, yaşamını yitiren şarkıcı kızı Ajlan'a otomobil kullanmaması konusunda uyardığını belirten Büyükburç sözlerine şöyle devam etti:

"Ajlan'a 8 yaşında caz dersleri veriyordum, şarkılar dinlettiyordum. Tam o sırada Ajlan'ın sadece bana sabit bir şekilde baktığını farkettim, hiç reaksiyon vermiyordu. Sonra annesi Türkan Hanım'a döndüm "Ne oldu" diye sordum. Annesi de "Ajlan şu anda uyuyor" dedi. İrkildim ve annesine "Sakın bu çocuğa araba almayacaksın" dedim. Annesi de yıllarca onu özel arabayla taşıdı. Ama Ajlan araba almayı kafaya taktı ve aldı. Duyunca hemen Ajlan'ı aradım "Aman kızım kendine dikkat et, emniyet kemeri tak, yavaş araba kullan" dedim. Sonra bu üzücü haberi duydum, yıkıldım. Zaten öldüğünü hissettim, içimde bir şey koptu, bittim. Neden bilmiyorum ama sevdiklerimi kaybedeceğim zaman bunu daha önceden hissediyorum. Habercilerim bana bunu iletiyor. Mesela geçen yıl kaybettiğim ablamın evinde siyah bir örümcek gördüm. 'Allah biri ölecek' dedim ve ablamı kaybettim.

"Ölüleri görüyorum" Ünlü şarkıcı sözlerini söyle sürdürdü "Kızımı, ablamı, annemi, arkadaşlarımı kaybettim daha genç yaşımdayken. Onları görmüyordum ama artık birebir onları görüyorum, konuşuyorum. Oturduğum zaman dalıyorum ve hepsi karşıma çıkıyor, inanamazsınız. Onları görünce tutamıyorum kendimi ağlıyorum. Onları bir yerde oturtmak istiyorum, tutmak istiyorum, öpmek istiyorum ama olmuyor. Orada çok kötü bir çukura düşüyorum. Allah onları görebilme yeteneğini verdi aynı zamanda buna dayanabilme sabrını da verdi. Onları çok özlüyorum, özlememek mümkün değil. Ben ailemi çok sevdim. Çocuklarımı, annemi, ablamı, arkadaşlarımı çok özlüyorum. Sadece ben değil herkes kaybettiklerini özlüyordur, ağlıyordur."

PAYLAŞ tw fb gp

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro