eposta yazdır zoom+ zoom-

Eroğlu: Sandıktan çıkan sonuca onlar bile şaşırdı

Eroğlu: Sandıktan çıkan sonuca onlar bile şaşırdı

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, hiç bir ayrım yapmadan 78 milyonu kucaklayan bir hükümet kurulacağını ifade etti. Eroğlu sandıktan çıkan sonuçlara anketçilerin bile şaşırdığını söyledi.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 07-11-2015 14:55 - Güncelleme: 07-11-2015 15:01

AK Parti Kütahya İl Başkanlığı'nı ziyaret eden Veysel Eroğlu, 1 Kasım seçimlerinde Kütahyalılar'ın da büyük bir destan yazdığını belirterek, kendisini Kütahya'nın 5. milletvekili olduğunu ifade etti.

Eroğlu, "Dün mazbatamı aldım. Seçimlerden önce 'Kütahya'yı 4-0 yapın ilk ziyaretimi Kütahya'ya yapacağım' demiştim.

1 KASIM'DA DESTAN YAZDINIZ

Bugün burada olmanın ve Kütahya'nın 5. vekili olarak bulunmanın bahtiyarlığını ve mutluluğunu yaşıyorum. Ben Tavşanlı, Simav ve Kütahya'nın fahri hemşehresiyim. Ama gönül bağımız yetiyor zaten. Ben Kütahya'ya gönülden bağlıyım. 1 Kasım'da büyük gayret göstererek destan yazdınız.

MİLLETİMİZ OYNANAN OYUNU BOZDU

Türkiye'de de destan yazıldı. Ancak Kütahya 7 Haziran'a göre büyük bir artış göstererek, Türkiye genelinde 11. sıraya yükseldi. Teşkilatımızın tüm mensuplarını kutluyorum. Milletimiz durumu izledi. Milletimiz 7 Haziran sonrası koalisyonların ne kadar mahsurlu olduğunu gördü. Bir de Türkiye'nin üzerinde oyun oynandığını fark etti ve milletimiz bu oyunu bozdu.

TOKAT GİBİ BİR CEVAP VERDİ

Halkımın istikrarı bozmak isteyenlere tokat gibi bir cevap verdi. Vatandaşlarımız bize yüzde 49,5 destek verdi. Bu duruma anketçiler bile şaşırdı. Milletimizle gurur duyuyoruz. Türkiye'de her 2 kişiden birisi AK Partili. Diğerleri inşallah 2019 yılı için AK Partili namzeti. Biz 78 milyonu kucaklayacağız. Tüm vatandaşlarımızı ayrım yapmadan kucaklayacağız. 78 milyonun hükümeti olacağız. 1 Kasım seçimleri için milletimize teşekkür ediyoruz" diye konuştu.

Bakan Eroğlu, Kütahya'ya bakanlığını ile ilgili 30 yeni yatırım müjdesi verdi.

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Eroğlu: Sandıktan çıkan sonuca onlar bile şaşırdı haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro