Erkekleri yatakta çıldırtan öneriler!

Pucca’dan erkeğinizi yatakta çıldırtma rehberi ortalama her ilişki, diğer bütün her şey gibi; giriş, gelişme, sonuç olarak üçe ayrılır. girişi, heyecan verici ve karışık; gelişmesi, tutkulu; sonucu ise hayal kırıklığı ve hüsranla sonuçlanır. bedenlerin artık birbirini tanıması, tenlerin alışması...

Erkekleri yatakta çıldırtan öneriler!

Pucca’dan erkeğinizi yatakta çıldırtma rehberi

Ortalama her ilişki, diğer bütün her şey gibi; giriş, gelişme, sonuç olarak üçe ayrılır. Girişi, heyecan verici ve karışık; gelişmesi, tutkulu; sonucu ise hayal kırıklığı ve hüsranla sonuçlanır. Bedenlerin artık birbirini tanıması, tenlerin alışması genelde gelişme bölümünde ortaya çıkar. Yok, ben illa giriş bölümünde çatır çatır seksimi yaparım derseniz uzun bir süre paylaşılacak tek şeyinizin seks olacağını da unutmayın...

Neyse asıl konuya gelirsek, "yatakta partnerinizi çıldırtmanın altın kuralları." Bu kurallar evrensel gibi bir şey zaten, ağırlık merkezimden uydurmadım. Kadına dair var olan bütün her yerde yazıyor bunlar. Ben sadece elçiye zeval olmaz diyerek kendimce yapıp, cidden çıldırdıklarını kanıtladım o kadar.

Erkekleri yatakta çıldırtan öneriler!

1) Ona erotik bir şeyler fısıldayın!

Bir sevgilim var o zamanlar fi tarihinden bahsediyorum... Adamla dünyanın en romantik ilişkisini yaşıyorum böyle, saatlerce bakışmalar, gecelerce mesajlaşmalar, aşk mektupları falan filan. Benden bahsederken kırılgan bir çiçekten bahsediyor sanki öylesine naif. Şöyle düşün biz aylarca seks namına sadece dudaktan öpüştük, tabii bunun bir nedeni de mekan sıkıntısı çekmemizdi ama olsun. Neyse geldi çattı ilk birlikte olacağımız o gün. Yataktayız, hoppala paşam yaz geldi olayına girdi gircez tam. Bu durdu, elleriyle saçlarımı geriye atarak "Benimle konuşsana" dedi.

Ben bir kaldım ne diyeceğimi de bilemedim, hıh ne anlamadım falan derken; "Beni azdır" dedi. Tövbeler olsun be herif, daha azmadın mı? Yüzüne gözüne dursun 3 saattir her yanımı tükürük içinde bıraktın da daha ne istiyorsun. Sonra olayın küfürlü konuşmak olduğunu anladım da anlamasına. O kadar kibar bir adam ki "salak" desem klozet üzerinde ağlayacak gibi duruyor. Gözüne bakıyorum, o bana bakıyor "hadi" deyip duruyor. İyi bari dedim, "Pipin çok güzel" diye çıkıverdi ağzımdan. Adamın bütün iştahı bitti yemin ederim. Pipi dedim diye bana bir bakışı vardı hala mıh gibi aklımda.

Erkekleri yatakta çıldırtan öneriler!

2) Herkesin içinde yüreğini oynatın!

Uluorta çaktırmadan "seni istiyorum beybi" mesajını hepimiz vermişizdir sevgilimize. Benim de kendimce vermeye çalıştığım anlar oldu. Sinemada üzerine çullandığım, Büyükada'da sote yer aradığım, davetlerde bacaklarını okşadığım vs vs. Ben yine bir gün böyle çıldırtın, delirtin konsepti bir şeyi okuyup gaza gelmişim. Mekânın birindeyiz, tutturdum tuvalete gidelim diye. Ama nasıl ısrar ediyorum, çocuk yok dedikçe "ayrılırım senden haaaü!" diye tehdit ediyorum.

Aldım zorla götürdüm soktum kızlar tuvaletine. Bir de öyle kendimden eminim ki o tuvalette sanki gün aşırı adam götürüyorum. Kızların arasından hani daha heyecanlı olsun diye çektim bunu bir kabine. Kapıyı kapattık, bu sürekli "yapma insanlar dışarda" falan derken, 3 dakika geçmeden, görevliler gelip bizi mekândan attı. Toplum hazır değilmiş buna, orada bunu anladık.

Erkekleri yatakta çıldırtan öneriler!

3) Grup seks

Ahh bebeğim, böyle bir olaya girebilmek için fazla kıskanç, kompleksli ve aşık bir kadınım, öyle aramıza elin kadını girecek, memelerini sevgilim sıkacak, ben de orada "aferin benim aşkıma nasıl da güzel yapıyor" diyeceğim. Vayy vayy vayy daha neler. Bir defa aşkı meşki geçtim ben orada kadınla kendimi kıyaslamaya girerim, "Hımm bacakları da benden uzunmuş, lazeri nerede yaptırmış acaba ya, hohoooo memeleri küçük bir sıfır öndeyim. Göbeği de yok lanet olası kaşar!" Bunların üzerine bir de adam onla ilgilenirse o yatakta cinayet çıkar, "ben bir su alıp geleyim" derim, ekmek bıçağıyla ikisini de kıtır kıtır doğrarım sonra.

İki erkek bir kadın durumu ne kadar fantezilerimde can olsa da ben adamın kıskancını beni sahiplenenini severim... Ama böyle bir defasında sırf ne diyecek diye merakımdan, sordum yatağa bir kız daha alalım mı diye. Yaa olabilir falan deyince, ensesinden saçları tuttum, "Bu yatakta sen ve ben dışında biri daha olursa derini çiğ çiğ yerim, penisini kopartıp kendime kolye yaparım! Aklından bile geçirme, anladın mı? " diyerek bu olaya son verdim.

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro